خانه / اخبار / احتمالا استدیوی Playground مشغول ساخت Forza Horizon 2 می باشد

احتمالا استدیوی Playground مشغول ساخت Forza Horizon 2 می باشد

با توجه به لیست شغل هایی که به تازگی منتشر شده ، به احتمال بسیار زیاد استدیوی Playground Games که در سال گذشته عنوان Forza Horizon را برای xbox 360 عرضه کرده بود ، در حال ساخت دنباله ی این عنوان ریسینگ البته این بار برای Xbox One می باشد.

 Forza Horizon 2

با توجه به این فهرست شغلی ، این استدیو به دنبال یک طراح ارشد محیطی بر روی کار در نسخه ی بعدی عنوان موفق ریسینگ خود می باشد. البته این فهرست به تازگی از لیست آزانس کاری حذف شده است ولی این لیست شغلی شباهت های بسیاری به همان لیست شغلی دارد که مدتی پیش استدیوی Playground در وب سایت خود منتشر کرده بود.

علاوه بر این کارگردان خلاق و مدیر استدیوی Playground در رزومه ی خود اظهار داشته است که آن ها در حال کار بر روی یک عنوان اعلام نشده ی هیجان انگیز برای  Xbox One می باشند.

با توجه به این که مایکروسافت قبلا اشاره کرده بود که فاصله ی دو ساله ای بین انتشار نسخه های اصلی و فرعی عناوین Forza وجود خواهد داشت و با توجه به این که Forza Motorsport 5 در نوامبر ۲۰۱۳ خواهد آمد پس در نتیجه می توانیم شاهد انتشار Forza Horizon 2 در سال ۲۰۱۴ باشیم.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

ده + 17 =