خانه / اخبار / احتمال ساخت قسمت دوم بازی The Last of Us زیاد است

احتمال ساخت قسمت دوم بازی The Last of Us زیاد است

بازی زیبای The Last of Us که نزدیک به دو ماهی می شود که برای PS3 عرضه شده ، توانسته مورد استقبال بسیاری از منتقدان واقع شود و فروش خوبی هم داشته باشد. با ثبت چنین موفقیت هایی و با نگاهی هم به جهان The Last of Us می توان گفت که این عنوان پتانسیل خوبی برای ساخت قسمت دوم دارد و حال ناتی داگ به تازگی توضیحاتی در این مورد داده است .

 احتمال ساخت قسمت دوم بازی The Last of Us زیاد است

در یک جلسه ی پرسش و پاسخ ، Neil Druckmann  کارگردان خلاق این بازی اعلام کرده است که امکان باز کردن در هایی برای ایجاد داستان بیشتری در مورد Joel و Ellie وجود دارد و در این مورد اظهار داشته است :

این برنامه ( ساخت قسمت بعدی ) امکان پذیر است. ما در حال بررسی برخی از ایده هایی که داریم می باشیم ، اما هنوز مسیری برای بازی بعدی تعیین نشده است.

قبل از انتشار The Last of Us هم صحبت هایی مبنی بر سه گانه بودن این بازی شنیده می شد و حال چنین صحبتی از Neil Druckmann ثابت می کند که قسمت بعدی به احتمال بسیار زیاد ساخته می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

10 + نه =