خانه / کنسول های بازی / ادامه فروش نا امید کننده کنسول Wii U

ادامه فروش نا امید کننده کنسول Wii U

ادامه فروش نا امید کننده کنسول Wii U

شرکت نیتندو به تازگی در اطلاعیه ای تایید کرده است که Wii U همچنان نتوانسته به فروش خود سر و سامان دهد و هیچ گونه سوی هم از فروش کنسول Wii U به دست نمی آورد. البته علی رغم چنین مشکلاتی ، این شرکت همچنان با خوش بینی به آینده نگاه می کند و وعده داده است که سود دهی نیتندو بازخواهد گشت.

یکی از نمایندگان نیتندو این خبر را در گفتگویی با سایت GamesIndustry تایید کرده و همچنین توضیحاتی را نیز در مورد نتایج اخیر مالی این شرکت داده است.

نیتندو اعلام کرده است که فروش Wii U توانسته کمک قابل توجهی در برابر از دست دادن مبلغ ۳۸۷ میلیون دلار سال مالی گذشته داشته باشد ولی با این حال فروش کم این کنسول همچنان ادامه دارد و هر کنسول wii u که نیتندو به فروش می رساند هیچ گونه سودی تولید نمی کند و علائم هشدار دهنده دیگری هم این کنسول دریافت کرده که از بین آن ها می توان به این اشاره کرد که ناشران بازی هیچ علاقه ای به این کنسول نشان نداده اند و در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای نیز لغو سفارشات فراوان بوده است.

همچنین به نظر می رسد که این کنسول علی رغم داشتن چنین وضعیتی فعلا کاهش قیمت نخواهد داشت ، اگر چه نیتندو با کاهش قیمت ناگهانی ۳DS تعب تحلیلگران را برانگیخت و توانست به افزایش فروش این کنسول دستی کمک شایانی کند.

Satoru Iwata مدیر عامل کل نیتندو وعده داده است که سوددهی نیتندو در این سال بازخواهد گشت.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هجده − چهار =