خانه / اخبار / استدیوی سازنده Fez با Sony همکاری میکند

استدیوی سازنده Fez با Sony همکاری میکند

Fez

مثل اینکه استدیوی سازنده ی عنوان FEZ یعنی Polytron Corporation راهش را از پروژه ی قبلیش یعنی Fez 2 جدا کرده است و درحال کار با سونی است ! در مصاحبه ای که به تازگی خانم Marie-Christin با سایت Joysriq انجام داده توضیح داده اند که از اینکه phill fish همچین حرف هایی راجب بازی زده اند واقعا شگفت زده شده اند و و زمانی که phill این صحبتها را کرده ایشان اصلا در استدیو نبودند ! در ادامه جزییات را ببینید.

ایشان در ادامه ی صحبتهایشان گفته اند که :

“واقعا برای من عجیب و غریب است که بدانیم چرا phill همچین کاری کرده،اما من خیلی او را قبول دارم و به تصمیمش احترام میگزارم چون او دلایل خودش را داشته!”

پس از این صحبتها برنامه نویس عنوان Fez آقای Renaud Bédard در عکس العملی گفتند “خود ماهم تازه به این موضوع پی بردیم!”پس از این حرف خانم marie ادامه داد که خود او در این هفته بخاطر این اتفاق در شوک بوده.او سعی کرده که با Fish به یک توافق برسد اما Fish تصمیم به کنسل کردن پروژه گرفته است.
به هرحال وی در ادامه ی صحبتهایش گفت که آنها راه های بسیاری دارند و درحال حاضر با سونی کارمیکنند !

“برنامه ها قرار است خیلی زود واقعی شوند ! خیلی زود !”

هنوز مشخص نیست که شرکت درپی رونمایی از عنوان جدیدی است یا هنوز هم میخواهد عناوین سال ۲۰۱۲ را پورت کند.عنوان Fez 2 در ماه ژوءن در پی نمایش یک تیزر معرفی شده بود که چندی پیش آقای Fish رسما اعلام کرد پروژه کنسل شده !

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 1 =