خانه / اخبار / اطلاعاتی از Terminators : The Video Game منتشر شد

اطلاعاتی از Terminators : The Video Game منتشر شد

Terminators : The Video Game

در جریان نمایشگاه Gamescom 2013 یک خبر ناگهانی شنیده شد و آن هم گرفتن لایسنس ساخت بازی از روی سری فیلم های Terminators توسط شرکت نه چندان آشنای Reef Entertainment بود.

Reef هنوز مشخص نکرده است که این بازی در چه سبکی ساخته خواهد شد. همچنین اطلاعاتی از تاریخ انتشار و پلتفرم های مقصد بازی در دسترس نیست. واقعا صحبت های زیادی در مورد معرفی این بازی زده نشده است ، به غیر از این که مشخص شده این بازی براساس فیلم های Terminator در سال ۱۹۸۴  و Terminator 2: Judgment Day در سال ۱۹۹۱ ساخته خواهد شد. و آن ها می خواهند یک بازی با کیفیت، معتبر و هیجان انگیزبسازند که عدالت خوبی را بین فیلم و این بازی برقرار کند. همچنین در مورد حضور Michael Biehn کسی که هم خاطره ی نه چندان خوب (صدا پیشگی شخصیت Corporal Hicks در بازی Aliens: Colonial Marines ) و هم خاطره ی خوب (صدا پیشگی شخصیت Rex Colt در بازی Far Cry:Blood Dragon) با بازی های ویدئویی را دارد و یا حضور Arnold Schwarzenegger ، بازیگر مشهوری که به خاطر بازی در فیلم Terminator شناخته شده است، هیچ صحبتی به میان نیامده است.

Reef بازی های زیادی را در دست ساخت ندارد. در حال حاضر مشغول پورت کردن بازی Rogue Trooper برای Wii است. همچنین بازی Rambo: The Video Game را نیز در راه دارد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو + یازده =