خانه / اخبار / اطلاعاتی جدید از بخش چند نفره ی بازی Killzone: Shadow Fall

اطلاعاتی جدید از بخش چند نفره ی بازی Killzone: Shadow Fall

مطمئنا شما هم تا به امروز از نمایش عنوان  Killzone ShadowFall که به صورت انحصاری بر روی کنسول Ps4 خواهد آمد هیجان زده هستید.اما Guerrilla Games سازنده ی خوش نام این عنوان امروز اطلاعات کاملی را در رابطه با بخش چند نفره ی این عنوان منتشر کرده که می توانید در ادامه ی مطلب این اطلاعات جذاب را مشاهده نمایید.

Killzone: Shadow Fall

این اطلاعات در سایت رسمی این عنوان منتشر شده است و در اطلاعات اولیه گفته شده است که در بخش چند نفره تعداد  ۲۲ اسلحه وجود خواهد داشت که همه ی آنها در ابتدای کار باز و قابل استفاده می باشند.به علاوه ۱۹ شخصی سازی مختلف نیز برای سلاح ها در نظر گرفته شده است و همچنین Guerrilla Games اعلام کرده است که با منتشر کردن DLC های زیاد و متنوع تصمیم بر این دارد شخصی سازی های بیشتری را به بازی اضافه  کند.حتما می دانید که سونی در رایگان کردن بخش چند نفره نیز سابقه ی درخشانی دارد.این را می توان از قست چند نفره ی عنوان Uncharted و عنوان های دیگر دید.حال اعلام شده است که قسمت چند نفره ی این عنوان نسل بعدی نیز به صورت رایگان می باشد و قصد از انجام این کار نیز راضی نگه داشتن علاقه مندان  بوده است.

حال میرسیم به قسمت های مختلف بخش چند نفره:

 Player Mechanics(مکانیک های بازی)

بیشتر مکانیک های بازی از بخش داستانی در بخش چند نفره نیز حضور دارند.این قابلیت ها شامل سسیتم کاور گیری و بالا آمدن از کاور برای آسیب رساندن به دشمنان و دوستان خود می شود.همچینین سیستم لیز خوردن نیز در بخش چند نفره وجود دارد.همانطور که می دانید سیستم مبارزات نزدیک نیز در این عنوان جای مخصوصی برای خود دارد.قسمت جدیدی که به این بخش اضافه شده این اجازه را به شما می دهد  زمانی که دشمنان شما بر زمین نیز افتاده اند می توانید آنها را فینیشر کنید.این قابلیت در بخش داستانی بازی نیز وجود دارد.

 Weapons(سلاح ها)

قسمت چند نفره شامل ۲۲ سلاح مختلف می باشد و تمام آنها از همان ابتدا باز و قابل استفاده می باشند.شما قابلیت آپگرید اسلحه ها را نیز دارا می باشید و می توانید آن ها را به انتها برسانید و آپگرید اسلحه ها نیز هرکدام به صورت داینامیک و متنوع می باشد.شما می توانید با خواند مقاله ی “Guerrilla Armory” در وبسایت رسمی این بازی اطلاعات بسیار جالبی را در رابطه با سلاح های StA-55 Assault Rifle, the VC-15 shotgun pistol, the M55 assault rifle and the VC-30 shotgun و بیشتر را به دست بیاورید.اطلاعات بیشتری از سلاح های این بازی به زودی در وبسایت Killzone.com قرار خواهد گرفت.

 Attachments(تجهیزات)

تعداد ۱۹ عدد تجهیزات و شخصی سازی در بازی وجود دارد و با تمام کردن یک سری challenges های خاص باز می شوند.شما می توانید با استفاده از این تجهیزات قابلیت های اسلحه ی خود را به روش های متنوع افزایش بدهید.مثلا می توانید خشاب های جدید،قدرت انفجار برای اسلحه های معمولی و غیره را به  اسلحه های خود اضافه کنید.اضافه کردن این تجهیزات در استایل بازی شما تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

 Classes & Abilities(کلاس ها و قدرتها)

تعداد سه کلاس متنوع و ۱۲ قدرت خاص در بخش چند نفره وجود دارد.هرکدام از این کلاس ها می توانند با دو قدرت مختلف افزایش یابند و به شما اجازه ی شحصی سازی گسترده ای را  میدهند .اطلاعات بیشتر در رابطه با این سه کلاس و توانایی های متنوع و مخصوص آنها در هفته های بعد منتشر خواهد شد اما در حال حاضر این را به شما اطلاع بدهیم که تجهیزات قابل استقرار نیز در بازی حضور دارند.

 Custom Warzones(قابلیت ساخت مراحل)

قسمت Warzones با یک قسمت شخصی سازی بسیار گسترده به قسمت چند نفره باز گشته اند.تعداد ۸ مرحله در این قسمت وجود دارد که چهار عدد از آنها در عنوان KillZone جدید می باشند.مهمتر از همه این است که شما می توانید این مدها را شخصی سازی کنید و با جامعه به اشتراک بگذارید.ما بسیار مشتاق هستیم تا ببینیم شما در قسمت Warzones چه چیزهایی را می سازید و با دیگران به اشتراک می گذارید.

 Combat Honors(افتخارات مبارزه)

Combat Honors یک امتیاز اضافه برای شما می باشد که می توانید در طول مراحل و با به دست آوردن امتیازات کافی آن را باز کنید .این امتیازات اضافی تا زمانی که شما در حال بازی کردن هستید فعال می مانند،اما زمانی که شما دیگر به بازی ادامه ندهید تمام امتیازات اضافه ی خود را از دست می دهید.

 Post-Launch Support(پشتیبانی های بسیار از بخش چند نفره پس از انتشار بازی)

شرکت Guerrilla Games تصمیم بر این دارد تا تجربه را در بخش post-launch تازه نگه دارد.آنها تصمیم بر این دارند تا با منتشر کردن DLC های متنوع و به صورت رایگان گیم پلی جدید و شخصی سازی های بسیاری را به بازی اضافه کنند.

عنوان Killzone Shadow Fall همزمان با انتشار کنسول Ps4 در ۱۵ نوامبر در اختیار علاقه مندان به این عنوان قرار خواهد گرفت.مطمئنا ما نیز با منتشر شدن این اطلاعات دیگر صبری برای تجربه کردن این عنوان ندارید.پس پول های خود را آماده کنید تا همزمان با عرضه شدن کنسول Ps4،توانایی خرید این بازی بسیار زیبا را نیز داشته باشید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × 3 =