خانه / اخبار / اطلاعاتی جدیدی از بازی GTA V منتشر شد

اطلاعاتی جدیدی از بازی GTA V منتشر شد

این روز ها و بعد از انتشار اولین تریلر گیم پلی GTA V ، بازار انتشاز خبرها از این بازی داغ داغ است ! این بار هم اطلاعات جدید دیگری از GTA V منتشر شده است اما تفاوت اینجاست که تاکنون به این اطلاعات هیجان انگیز و جالب را هرگز اشاره ی خاصی نشده بود و شامل نکاتی در مورد شخصیت های بازی ، گیم پلی و بیشتر می باشد.

اطلاعاتی جدیدی از بازی GTA V منتشر شد

این اطلاعات توسط یک منبع قابل اعتماد به فایتسو منتشر شده است. ( مجله ی فایتسو به تازگی پیش نمایش مفصلی از GTA V داشته است.)

اطلاعات :

شما می توانید توانایی های ویژه و منحصر به فرد هر کدام از شخصیت ها را ( نظیر شیرجه زدن به صورت آهسته به مانند مکس پین ۳ ، استفاده از خشن ترین ضربات و بیشتر را ) با استفاده از دکمه ی L3 فعال کنید.

شما می توانید برای بررسی موجودی حساب هر کدام از شخصیت ها از دستگاه های خودپرداز استفاده کنید و حتی پول خودتان را هم می توانید از این دستگاه بیرون بکشید.

کافی نت ها در نسخه ی پنجم حذف شده است اما چندان نگران نباشید چرا که rockstar فکر اینجا را هم کرده و شما می توانید با استفاده از تلفن همراه خودتان حتی در هنگام حرکت کردن به اینترت و باشگاه اجتماعی rockstar وارد شوید و توانایی تماشا کردن فیلم ها را نیز بر روی موبایل خودتان دارا خواهید بود.

صدها مورد از لوازم جانبی برای سفارشی سازی کردن حیوان خانگی شما در بازی وجود دارد.

سگ شما می تواند بمیرد یا گم شود و در صورت چنین اتفاقی شما می توانید به فروشگاه های حیوانات خانگی که در سرتاسر لس سانتوس هستند بروید و یک حیوان خانگی دیگر برای خود بخرید.

شما می توانید حیوانات وحشی بازی را  شکار کنید و گوشتی که از آن ها به دست می آورید را به کارخانه ها یا مزارع بفروشید ( که این گوشت نیز در نتیجه به مغازه های همبرگر فروخته خواهد شد.)

ماموریت های کاوش نیز در زیر آب وجود دارد و این ماموریت ها از نظر Rockstar به عنوان یک بازی جداگانه در نظر گرفته می شود.

در هنگام بازی کردن با ا، اگر شما بخواهید می توان دستگاه های خودپرداز را در ماموریت هایی که به شکل  مینی گیم می باشند به سرقت برد.

در هنگام اولین ملاقات و شروع بازی با فرانکلین ، او را در پایین ترین طبقه از نردبان جرم و جنایت خواهید دید و فرانکلین قصد دارد یک اتومبیل را برای یک ارمنی با نام Simeon Yetaria بازگرداند. ( چرا که کار فرانکلین این است که اگر کسی نتواند حتی یک قسط از ماشین هایش را بپردازد به سرعت آن ماشین را برای سازنده ی ارمنی این ماشین ها بازخواهد گرداند )

شما می توانید ماموریت هایی با نام hitchhikers را که در سرتاسر خیابان ها هست را انتخاب کنید و سپس وظیفه دارید که مردم را با ماشین به مقصدی که می خواهند برسانید.

بازی Grant Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ( ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۲ ) برای کنسول های Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

12 + نه =