خانه / اخبار / اطلاعاتی جدید و هیجان انگیز از Assassin’s Creed IV

اطلاعاتی جدید و هیجان انگیز از Assassin’s Creed IV

Assassin’s Creed IV

یکی از بازی هایی که امسال از آن انتظار بالایی می رود Assassin’s Creed IV: Black Flag می باشد که قرار است برای هر دو نسل فعلی و بعدی بیاید و همچنین بنا بر اعلام یوبی سافت جاه طلبانه ترین عنوان در تاریخ بازی های این شرکت خواهد بود. حال به تازگی Ashraf Ismail کارگردان این بازی ، در توییتر اطلاعات جالبی از گیم پلی ، مراحلی که به صورت اول شخص می باشد و بیشتر را منتشر کرده است که نشان دهنده ی یک بازی متنوع و عالی می باشد.

 

در زیر می توانید این اطلاعات را از جانب Ashraf Ismail بخوانید :

دزدان دریایی ناجور عالی هستند ! ما همیشه می خواستیم که یک بازی با محوریت دزدان دریایی را بسازیم و بازی دیگری در این بین وجود نداشت که به شکلی جسورانه چشم اندازی از زندگی دزدان دریایی را به تصویر بکشد.

داستان اصلی بین ۱۵ تا ۲۰ ساعت به طول خواهد انجامید ، اما هدف اصلی این است که در جهان این بازی رها و گم شوید تا زمان بیشتری را صرف اتمام بازی کنید.

جهان AC4 بزرگ تر از قسمت های گذشته می باشد و در مقایسه با AC های قبلی بیشترین فعالیت های متنوع و ماموریت های فرعی را دارد.

در چهار ساعت اول بازی ، تمامی ماموریت های فرعی برایتان باز خواهد شد.

ما به پیشنهادهای طرفدارانمان گوش داده ایم و عناصر مختلفی از AC2 و ACB را به قسمت چهارم بازگردانده ایم که از بین آن ها می توان به استخدام گروه هایی جدید مانند دزدان دریایی مست اشاره کرد.

شما می توانید  ۸۵ درصد از روشی که در بازی انجام می دهید  را به صورت مخفی کاری انجام دهید ، اما در برخی میدان ها جنگ اجباری می باشد.

در بازی برخی مقبره ها هم وجود خواهد داشت.

در مورد مخفی شدن در میان جمعیت نیز ابزارهای جدید و راه های سرگرم کننده تری برای مخفی شدن در میان جمعیت وجود دارد.

takedowns های بسیاری در بازی وجود دارد و همه ی شمشیر ها دارای takedowns های منحصر به فردی می باشند که در hidden blade این takedowns ها بیشتر از شمشیرهای دیگر است.

در بازی امکان کاور گرفتن و پنهان شدن  در میان شاخ و برگ ها وجود دارد و زمانی که از میان شاخ و برگ ها بیرون بیایید می توانید همچنان به صورت حالت خمیده راه بروید.

در موتور بازی نیز تغییرات بسیاری را شاهد خواهید بود ، چرا که بسیاری از برنامه نویسان ما بر روی بروز رسانی این موتور کار کرده اند.

در این بازی شما شخصیت امروزی بازی خواهید بود و به جای دزموند بازی خواهید کرد و در این مراحل امروزی دید بازی به صورت اول شخص خواهد بود.

در مورد داستان بازی و Haytham Kenway هم من نمی خواهم سورپرایز هایی که در داستان است را لو بدهم اما همین بس که Haytham پسر Edward می باشد.

وقایع Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۱۷۱۵ رخ می دهد و عصر طلایی دزدان دریایی را روایت خواهد کرد. جایی که دزدان دریایی در کارائیب برای خود حکومت دارند و یک جمهوری جدید را تاسیس کرده اند. قهرمان جدید قسمت چهارم فردی عجول و بی پروا با نام Edward Kenway است که عضو گروه دزدان دریایی آساسین هم می باشد. او مبارزه  را راهی برای شکوه می داند و به علت اتفاقاتی به جنگ های بی پایان بین آساسین ها و تمپلارها نیز کشیده می شود. جنگی که ممکن است هر آن چه که دزدان دریایی تاکنون برای خود ساخته اند را از بین ببرد.

حال شما باید در ماجراجوی های خودتان در بیش از ۵۰ مکان منحصر به فرد در بازی و از کینگستون تا ناسائو و در متنوع ترین جهان Assassin’s Creed که زندگی دزدان دریایی را به تصویر خواهد کشاند جلوی ثبت چنین فاجعه و نابودی دزدان دریایی را بگیرید.

Assassin’s Creed 4: Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ ابان ۱۳۹۲ ) برای ps4 / xbox one/ PC / X360 / PS3 / Wii U منتشر خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

4 × پنج =