خانه / اخبار / اطلاعاتی در مورد نویسنده فیلم Dead Space

اطلاعاتی در مورد نویسنده فیلم Dead Space

فیلمی که قرار بود بر اساس بازی Dead Space ساخته شود هنوز هم زنده است و خبری از لغو آن نیست چرا که ناشر این بازی یعنی Electronic Arts حتی نام نویسنده ای که قرار است وظیفه ی نوشتن داستان فیلم Dead Space را برعهده بگیرد را نیز اعلام کرد و البته با نگاهی به سابقه ی این نویسنده می توان با شک و تردید به موفقیت این فیلم نگاه کرد.

 Dead Space

در جریان نمایشگاه San Diego Comic-Con  ، شرکت Electronic Arts اعلام کرده است که Justin Marks ( نویسنده ی فیلم Street Fighter: The Legent of Chun-Li ) وظیفه ی نوشتن داستان فیلم Dead Space را برعهده خواهد داشت.

Justin Marks در نمایشگاه San Diego Comic-Con اعلام کرده است که فیلم افتباسی از Dead Space قصد ندارد که تمرکزش را بر روی بخش های اکشن بازی بگذارد . ( یعنی با فیلمی بیشتر ترسناک روبرو هستیم.)

Marks همچنین افزوده است که قصد دارد تا داستانی را با این فیلم بگوید که در مسیری جدید و جذاب روایت شود.

برای کسانی که با Justin Marks آشنایی ندارند باید گفت که او نویسندگی فیلم Street Fighter: The Legent of Chun-Li را برعهده داشت و این فیلم نه توانست نظر مثبت طرفداران و منتقدان را به دست آورد و نه حتی فروش فیلم نیز به اندازه ی بودجه ی فیلم نشد. شاید سابقه ی این نویسنده عده ی بسیاری را نگران سرنوشت فیلم Dead Space کند ولی به هر حال بعید است که Electronic Arts ریسک یک فیلم سطح پایین را پذیرفته باشد.

البته تاریخ نمایش فیلم Dead Space هنوز مشخص نشده است.

آخرین قسمت از این عنوان با نام Dead Space 3 در زمستان سال قبل برای پلتفرم های pc ، xbox 360 و ps3 منتشر  شد .

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × پنج =