خانه / اخبار / اطلاعاتی در مورد Xbox Live Gold

اطلاعاتی در مورد Xbox Live Gold

در چند روز گذشته، با توجه به پستی که آقای Major Nelson در صفحه ی رسمی مایکروسافت فرستاده اند،در رابطه با سیستم به اشتراک گذاشتن بازی های دیجیتالی و همچنین سیاست های جدید مایکروسافت در رابطه با اکانت Xbox Live Gold توضیحاتی داده اند که در ادامه ی مطلب میتوانید قسمتهایی از صحبتهای ایشان را مشاهده نمایید.

 Xbox Live Gold

Xbox One به کتابخانه ای دیجیتالی تبدیل خواهد شد که تمام عنوانهای دیجیتالی را ذخیره میکند.این به معنی است که کسانی که عناوین مختلف را از طریق کنسول خود خریداری کرده اند، حتی اگر به اکانت خود اتصال نیز نداشته باشند میتوانند از این عناوین استفاده کنند.

شما میتوانید بازی ها دیجیتالی خود را حتی با استفاده از کنسولی دیگر نیز در دسترس داشته باشید.حتی خانواده ی شما نیز میتوانند زمانی که شما عنوانی را از کنسولی دیگر خریداری میکنید، به این عنوان دسترسی داشته باشند.اگر شما بخواهید، میتوانید بازی های خود را به صورت offline تجربه کنید.اما بهترین تجربه برای شما زمانی رقم خواهد که بازی های خود را به صورت online تجربه کنید.همچنین شما در زمانی که در حال دانلود بازی ها هستید، میتوانید به بازی کردن آن عنوان نیز بپردازید(از این قابلیت در گذشته نیز رونمایی شده بود اما برای قطعی ساختن و اطمینان خاطر به طرفداران،ایشان بار دیگر آن را تایید کردند).

همچنین یک خصوصیت جدید برای کارابران گلد Xbox Live در نظر گرفته شده است. ما نام آن را Home Gold گذاشته ایم. با این قابلیت، شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ی اضافی هر تعداد که میخواهید اکانت گلد برای خود در کنسولهای دیگر بسازید.

داشتن اکانت گلد این امکان را به شما میدهد تا به خصوصیاتی از قبیل:  Game DVR،SmartMatch،entertainment apps، و همچنین Skype و Internet Explorer دسترسی داشته باشید.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 − پنج =