خانه / اخبار / اطلاعات جدید از گیم پلی عنوان Dark Souls 2

اطلاعات جدید از گیم پلی عنوان Dark Souls 2

طبق صحبت های کارگردان استودیوی From Software ،آقای Yui Tanimura، بازی Dark Souls 2 دچار برخی تغییرات اساسی در ساختار گیم پلی بازی شده است. این تغییرات شامل قوانین تازه ای برای تعامل بازیکنان ، بخش Co-op و PVP است. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعات جدید از گیم پلی عنوان Dark Souls 2

برخلاف لابی های نظیر که وظیفه ی سوخت رسانی به Dark Souls اصلی را داشت ، بازیکن هم اکنون در سرور های اختصاصی قرار خواهد گرفت. بنابراین این امر افزایش تعداد بازیکنان را نیز در پی دارد.

برای تشویق فعل و انفعالات بازیکنان، پیام خونی در Dark Souls 2 به عنوان یک سیستم دستور دهی تعبیه شده است.

با استفاده از Soapstone(سنگ صابون) سفید، بازیکن زمان بیشتری را برای انجام بازی به صورت co-op بدست می آورد، اما این امر زمانی رخ می دهد که بازیکن احضار شده دشمنان را شکست داده باشد. بازیکنان همچنین می تواند دو بازیکن را همزمان احضار کند و تجربه ی یک بازی سه نفره را برای خود به ارمغان آورد.

وقتی یکی از بازیکنان بازی حمله می کند،اگر آن ها متعلق به پیمان “راه آبی” باشند، یک بک آپ از اعضای پیمان همکاری دریافت می کند. این کار باعث می شود که شرایط بازیکن های قوی که می خواهند به بازیکن های سطح پایین تر حمله کند سخت شود و به بازیکنان این شانس را می دهد تا به عنوان پیک ناجی عمل کنند.

آخرین نکته ای که ایشان متذکر شدند، مربوط به کارکتر های نامیرا مانند است. اگر یک بازیکن به عنوان یک کارکتر نامیرا هنگام مبارزه بمیرد، HP (سطح سلامتی) آن با هر بار مرگ متوالی محدود تر می شود. برای بهبود یافتن از حالت نامیرا، بازیکن مجبور است یک قطعه به نام “Human Effigy” را مصرف کند.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده − نه =