خانه / اخبار / امشب منتظر تریلر جدید GTA V باشید

امشب منتظر تریلر جدید GTA V باشید

اگر خاطرتان باشد استدیوی Rockstar Games، دو روز پیش وعده داده بود که تریلر جدیدی از GTA V در روز ۲۹ آگوست در راه است ولی ساعت دقیق انتشارش اعلام نشده بود. اما سرانجام Rockstar Games اعلام کرد که تریلر جدید GTA V، امشب و در ساعت ۱۱ صبح به وقت غرب، ۱۶ بعد از ظهر به وقت بریتانیا و ۳۰ : ۱۹ دقیقه به وقت ایران خواهد آمد.

 امشب منتظر تریلر جدید GTA V باشید

این جزییات بر روی وب سایت رسمی Rockstar Games به دست آمده است و البته بر طبق اعلام آن ها، این تریلر GTA V در این یکشنبه که ۱ سپتامبر خواهد بود و در هنگام پخش قسمت بعدی سریال تلویزیونی آمریکایی Breaking Bad نیز نمایش داده خواهد شد.

Rockstar Games در این مورد اعلام کرده است :

تریلر رسی بازی Grand Theft Auto V را برای اولین بار در Rockstar Newswire و همچنین وب سایت رسمی GTA V در این پنج شنبه که ۹ آگوست می باشد و در ساعت ۱۱ صبح به وقت غرب ( ۳۰ : ۱۹ دقیقه ی شب به وقت ایران )  خواهد دید. همچنین شما می توانید برای اولین بار در تلویزیون خودتان هم و در هنگام پخش قسمت بعدی سریال Breaking Bad که در این یکشنبه شب خواهد بود، تریلر GTA V را ببینید.

هیچ گونه اطلاعات دیگری از جزییات این تریلر Grand Theft Auto V فاش نشده است، ولی با توجه ی به سابقه ی Rockstar Games، ما می توانیم منتظر مشاهده ی برخی از محتویات جدید بازی و بیشتر باشیم.

Grand Theft Auto V با شعار تکمیل هر گونه نواقصی که در قسمت های قبلی بوده وارد می شود.  دنیای GTA V به قدری گسترده است که می توان آن را با واقعیت مقایسه کرد. پایگاه های نظامی ، وجود جزیره ها ، دریاهایی که شهر را در احاطه ی خود قرار داده اند گوشه ی کوچکی از ویژگی های GTA V را می رساند. این بازی اولین عنوان در تاریخ این سری است که به شما اجازه ی کنترل سه شخصیت را با نام های مایکل ، فرانکلین و ترور خواهد داد. سه خلافکاری که داستان آن ها به طرز جالبی به یکدیگر گره خواهد خورد.

Grand Theft Auto V در تاریخ ۲۶ شهریور برای ps3 و xbox 360 منتشر می شود.

 

تریلر برای اولین بار در بین سایت های ایرانی در پایگاه بازی ایرانیان منتشر شد

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × 5 =