خانه / مقالات و پیش نمایش ها / امکان نصب هر دو دیسک GTA V روی Xbox 360

امکان نصب هر دو دیسک GTA V روی Xbox 360

امکان نصب هر دو دیسک GTA V روی Xbox 360

هفته ی پیش راکستار به ما نشان داد که چگونه قرار است عنوانش رابرای ما عرضه کند(بروی دودیسک)علاوه براین راکستار همچنین عنوان کرد که بازی برای اجرا به حدود ۸ گیگابایت فضا برای نصب اولیه نیاز دارد.امروز اطلاعات بیشتری از نحوه ی نصب بازی بروی اینترنت آمده است. یکی از کاربران GTAF از Rockstar چنین سوالی کرده که “آیا بازیکنان میتوانند دیسک دوم بازیرا هم نصب کنند؟”در ادامه جزییات را ببینید.

بعد این سوال آن کاربر چنین پاسخی از راکستار دریافت کرد:

بله،بعد از آنکه اطلاعات نصبی شما از دیسک اول پایان یافت شما میتوانید بسراغ نصب دیسک دوم بروی هارد دستگاه خود بروید البته پس از اینکار شما باید برای اجرای بازی دیسک راهم درداخل دستگاه داشته باشید البته دیسک نمی چرخد و نیازی هم به آن نیست!حجم کلی بازی با نصب دو دیسک بروی هاردیا فلش درایو ۳۲  حدود ۱۵ Gb  است.

باتوجه به این موضوع بازیکن میتواند دیسک دوم را هم بروی هارد خود نصب کند و دیسک بازی هم باید درداخل دستگاه باشد.تنها مزیتی که نصب دیسک دوم دارد نچرخیدن دیسک در دستگاه است.

GTA V در ۱۷ سپتامبر برای پلتفرم های PS3 و Xbox 360 منتشر میشود.بازهم باید بگوییم که هنوز خبری از تایید بازی برای PC نیست اما احتمالات بسیار بالا رفته است!

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

۹ نظر ها

  1. من gta vگرفتم دیسک۱نصب کرده و بعد می گه دیسک ۲ را بذار بعد که دیسک ۲می زارم می گه openرا می زاره

  2. من بازیو خریدم اما دیسک یک کار نمیکنه میتونم دیسک یک رو دانلود کنم بریزم رو فلش و بعد نصبش کنم و با دی وی دی ۲ بازی کنم ؟ اگه میشه نحوه اجرای بازی دانلود شده روی فلش رو برای xbox هم بگین ممنون میشم…

  3. سلام می خواستم ببینم میشه دیسک ۱ نصب نکرد و با دیسک ۲ بازی کرد

  4. ببخشید من دیسک اول نصب کردم و با دیسک دوم هم اجراش کردم ولی هنود ماموریت یشکو تموم نکردم دو باره از اول میاد بگید اخه من باید چه کاری انجام بدم تا این درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  5. ببخشید من دیسک اول نصب کردم و با دیسک دوم هم اجراش کردم ولی هنود ماموریت یشکو تموم نکردم دو باره از اول میاد بگید اخه من باید چه کاری انجام بدم تا این درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × 5 =