خانه / اخبار / اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران تشریح شد!

اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران تشریح شد!

اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران تشریح شد!

اهداف و سیاست‌گذاری‌های کلان سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران را دبیرخانه این رویداد فرهنگی تشریح کرد.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این بنیاد سومین دوره نمایشگاه بازی های رایانه ای را با توجه به تجربیات برگزاری دو دوره این رویداد و استقبال پرشور مخاطبان برگزار می کند.
این رویداد فرهنگی با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان،  ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی های رایانه ای و نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای اسرا (ESRA) برگزار خواهد شد.
همچنین شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد های موجود و نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی ،فرهنگی-هنری و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای محسوب می شود.
معرفی ایران به عنوان قلب بازی سازی منطقه و توسعه همکاری های بین المللی به ویژه با کشور های اسلامی، ارتقاء سطح دانش فنی و تامین امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری تولید در کشور، دیگر اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی را تشکیل می دهد.
سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای مرداد ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهارده − پنج =