خانه / اخبار / اولین DLC بازی Metro Last Light هم اکنون برای PC و Xbox 360 موجود است!

اولین DLC بازی Metro Last Light هم اکنون برای PC و Xbox 360 موجود است!

چندی پیش اولین DLC عنوان Metro Last Light معرفی شد و . امروز DLC مذکور به همراه Faction Pack بر روی شبکه Xbox Live و Steam برای PC قرار گرفت. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

 اولین DLC بازی Metro Last Light هم اکنون برای PC و Xbox 360 موجود است!

DLC نامبرده شده حاوی ۳ ماموریت جدید در بخش داستانی است:

  • بررسی پایگاه Reich با استفاده از تاریکی شب
  • دفاع از خطوط مقدم با سلاحهای قدرتمند
  • قرار گرفتن در نقش یک رنجر برای یک ماموریت اکتشافی

همچنین انتخاب ۳ جناح مختلف در مبارزات انتخابی نیز به بازی اضافه شده و شما علاوه بر ملاقات با مکانهای قدیمی، اسلحه های جدیدی را مشاهده خواهید کرد و به تجربه جدیدی خواهید رسید. همچنین دشمنان عجیب و غریب و رعب آوری نیز به بازی اضافه شده اند.

DLC های آتی نیز تحت عنوان Tower Pack, Developer Pack, Chronicles Pack چالشهای جدیدی را به بخش داستانی خواهند افزود. این DLC ها با خریدن اولین DLC در Season Pass با قیمتهای $۱۴٫۹۹/£۱۱٫۹۹/€۱۴٫۹۹ و ۱۲۰۰ مایکروسافت پوینت موجود خواهند بود. همچنین Faction Pack نیز با ارزش ۴۰۰ پوینت و $۴٫۹۹/£۳٫۹۹/€۴٫۹۹ هم اکنون در دسترس است.

نسخه PS3 این DLC فردا در PSN در دسترس خواهد بود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

17 + 4 =