خانه / اخبار / اپلیکیشن های ویندوز RT بر روی Xbox One اجرا میشوند

اپلیکیشن های ویندوز RT بر روی Xbox One اجرا میشوند

خیرا شواهدی بدست آمده که نشان می‌دهد ایکس باکس وان می‌تواند اپلیکیشن‌های نوشته شده برای ویندوز RT را اجرا کند. قبلا شنیده بودیم که ایکس باکس وان بسبب معماری سخت افزاری و بستر نرم افزاری مناسب، می‌تواند اپلیکیشن‌ها و بازی‌های ویندوز ۸ را اجرا کند. همچنین بازی‌های ایکس باکس وان می‌توانند همانند بازی‌های ویندوز ۸ کدنویسی شوند که این موضوع یکپارچگی میان پلتفرم‌های مختلف مایکروسافت را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

Xbox One

حالا این خبر جدید، علاوه بر اینکه زندگی را برای توسعه دهندگان راحت‌تر می‌کند، باعث هیجان در میان کاربران علاقه‌مند به مایکروسافت هم شده است. شواهد مذکور از بررسی فایل‌های درونی  بازی‌های ساخته شده برای ایکس باکس وان بدست آمده‌اند که از پشتیبانی از پلتفرم ویندوز RT خبر می‌دهند. به طور کلی و با توجه به این اطلاعات، می‌توان پیشبینی کرد که اکوسیستم مایکروسافت پس از ورود ایکس باکس وان به بازار، به طور فزاینده‌ای رشد خواهد کرد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

8 + 11 =