خانه / اخبار / ایکس باکس وان به همراه هدست عرضه خواهد شد؟

ایکس باکس وان به همراه هدست عرضه خواهد شد؟

این هم یکی دیگر از شایعاتی است که باری دیگر وعده های ابتدایی مایکروسافت در مورد کنسول Xbox One را نقض می کند. این بار به گفته ی یکی از منابع مقرر است تا یک هدست هم به همراه این کنسول عرضه شود.

ایکس باکس وان به همراه هدست عرضه خواهد شد؟

باری دیگر به نظر می رسد که مایکروسافت مواضعش را تغییر داده است.  پس از تغییرات ۱۸۰ درجه ای که در سیستم DRM این کنسول اِعمال شد و مایکروسافت بنا به اعتراض بازیبازان به این سیستم امنیتی از آن صرف نظر کرد، حال منبع Electronic Theater گزارش داده که بنا به اطلاعاتی که Official Microsoft UK در اختیار آن ها قرار داده، مایکروسافت قصد دارد تا یک هدست را به همراه این کنسول عرضه کنند. این در حالی است که مایکروسافت همواره از عدم مطابقت هدست های X360 با این کنسول سخن می گفت و اعلام کرده بود که قرار نیست فعلا برای Xbox One یک هدست در نظر بگیرد.

آیا ادامه ی این اقدامات مایکروسافت می تواند به صرف نظر کینکت از این کنسول منجر شود؟ یا شاید هم کاهش قیمت؟!

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سیزده + 17 =