خانه / کنسول های بازی / بازی های Xbox 360 روی Xbox One کار نمیکند!

بازی های Xbox 360 روی Xbox One کار نمیکند!

xbox3601

مایکروسافت اعلام کرده که هیچ کدام یک از بازی های ایکس باکس ۳۶۰ روی نسل جدید ایکس باکس یعنی Xbox One کار نمیکنند.

Marc Whitten در طی مصاحه ای با مجله The Verge اعلام کرد که Xbox One نمیخواهد به عقب برگردد و با نسخه های قبلی سازگاری داشته باشد بدان معنی است که ایکس باکس ۳۶۰ و Xbox One کامل مجزا بوده و هیچ سازگاری باهم نارند. یکی از دلایل کر نکردن بازی های ایکس باکس ۳۶۰ روی Xbox One متفاوت بودن اساس معماری هسته ای ایکس باکس جدید با نسخه قبلی ایکس باکس است به طور ساده تر دیسک ای ایکس باکس ۳۶۰ روی Xbox One قابل اجرا نیست.

کنسول جدید ایکس باکس از پردازنده جدید x86 استفاده میکند در حالی که ایکس باکس ۳۶۰ از پردازنده زنون استفاده میکند. ممکن است این کار به ضرر مایکروسافت تمام شود نظر شما چیست آیا ایکس باکس جدید می تواند محبوبیت نسخه های قبلی ایکس باکس را داشته باشد؟.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

20 + هفده =