خانه / اخبار / بازی Ace Combat Infinity انحصاری برای Ps3 معرفی شد

بازی Ace Combat Infinity انحصاری برای Ps3 معرفی شد

چند روز پیش بود که استودیو Project Aces زمزمه هایی از پروژه ای جدید را بیان کرد.امروز در خبری حیرت انگیز،این استودیو و شرکت Namco Bandai از عنوان Ace Combat Infinity رونمایی کردند با این تفاوت که این بازی در انحصار کنسول PS3 خواهد بود.

Ace Combat Infinity

هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی در دست نیست و فقط یک تریلر از این عنوان توسط سازندگان منتشر شده(که به زودی در گیمفا قرار داده میشه).

“آن روز که آسمان ما سقوط میکند،بهشت برای ساخت آسمانهای جدید تقسیم میشود”

این بخشی از پیامی بود که در صفحه ی رسمی بازی Ace Combat و در تریلر به کار رفته است.

 

آخرین بازی این سری به نام Ace Combat Assault Horizon در سال ۲۰۱۱ برای Xbox360 و PS3 عرضه شد و اوایل امسال هم برای PC منتشر شده بود.

 

گفتنی است سری Ace Combat به عنوان موفقترین بازی سبک شبیه ساز جنگنده های هوایی شناخته میشود.اولین قسمت از این بازی به نام “Air Combat” درسال ۱۹۹۲ برای کنسول های آرکید منتشر شد.Ace Combat 2 در سال ۱۹۹۲ انحصاری PlayStation 1 منتشر شد و از آن سال تا سال ۲۰۰۶ پنج قسمت در انحصار PlayStation منتشر شد.Ace Combat 6 در سال ۲۰۰۷ انحصاری Xbox360 منتشر شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دوازده + 12 =