خانه / اخبار / بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag Limited Edition معرفی شد!

بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag Limited Edition معرفی شد!

بدون شک می توان Assassin’s Creed را یکی از محبوب ترین فرانچایز ها در نسل هفتم دانست و از این رو قطعا برای هواداران بسیار این بازی جالب توجه خواهد بود که نسخه Limited Edition قسمت چهارم Assassin’s Creed شامل چه آیتم هایی است. برای مطالعه جزئیات این نسخه ی ویژه به ادامه ی مطلب رجوع کنید.

بازی Assassins Creed IV راوی ماجراجویی های ادوارد کنوی، یک دزد دریایی و البته یک اساسین است که بازه ی زمانی عصر طلایی دزدان دریایی اتفاقات این بازی را رقم می زند. نسخه ی ویژه ی این بازی هم از این موقعیت شخصیت اصلی بازی (به عنوان یک دزد دریایی) استفاده کرد تا آیتم ها و جزئیات AC IV Black Flag Limited Edition این گونه رقم بخورد:

  • مجسمه ی ۱۸ اینچی Edward Kenway
  • پرچم دزدان دریایی (با لوگوی AC IV Black Flag) در سایر ۲۴ اینچ در ۱۸ اینچ
  • کتاب هنری ۸۰ صفحه ای
  • پک استیل بازی
  • ساند ترک های حماسه ای AC IV

بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag Limited Edition معرفی شد!

همان طور که در تصویر این نسخه ی ویژه ملاحظه می فرمایید، AC IV Limited Edition ابتدا برای پلتفرم های X360 / PS3 در دسترس قرار خواهد گرفت و در تاریخی نا مشخص، برای کنسول های نسل بعد (Xbox One / PS4) و PC عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت این پک استثنایی ۱۲۹٫۹۹ دلار است!

Assassin’s Creed IV توسط یوبی سافت در حال ساخت است و ۲۹ اکتبر برای پلتفرم های PC / X360 / PS3  منتشر خواهد شد و در تاریخی نا مشخص، برای کنسول های نسل بعد سونی و مایکروسافت نشر می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × سه =