خانه / اخبار / بازی Gears of War 4 در ژاپن عرضه شد

بازی Gears of War 4 در ژاپن عرضه شد

از زمانی که ایکس باکس ژاپن در حساب توییترش تریلری از بازی Gears of War 4 منتشر کرد ، این احتمال می رفت که این بازی در کشور ژاپن هم عرضه شود .خبر خوبی که برای گیمرهای ژاپنی وجود داره اینه که این بازی در ژاپن هم منتشر شد .

بازی Gears of War 4

در تریلر اشاره ای به تاریخ انتشار بازی نمی دیدیم اما موردی که در تریلر توجه ما رو به خودش جلب کرد لوگوی سازمان CERO بود که نشان می داد این بازی رده بندی z را دریافت کرده با این توضیح که رده بندی z برای افراد زیر ۱۸ سال در ژاپن ممنوع است .
بازی Gears of War 4 در سال گذشته نتوانست مجوز های لازم را برای انتشار در کشور ژاپن کسب کند به همین خاطر مایکروسافت هیچ برنامه ای برای عرضه این بازی در کشور ژاپن تدارک ندیده بود .
به نظر می‌رسد علت این کار دغدغه مایکروسافت برای گرفتن مجوز لازم از سازمان رده بندی بازی های ژاپن CERO و عبور از قوانین و استانداردهای این سازمان بوده است . همانطور که در ورژنهای قبلی این بازی پس از سانسور های زیاد توانست مجوز های لازم را برای انتشار در کشور ژاپن بگیرد .

بازی Gears of War 4

معمولاً اعطای رده بندی z توسط سازمان CERO به بازی ها کم اتفاق می افتد به این دلیل که بیشتر سازندگان بازی هابرای جلوگیری از زیان های مالی به بازی تلاش می‌کنند استانداردهای CERO را رعایت کنند ، زیرا قرار گرفتن در رده بندی Z نشان از وجود خشونت در بازی است که این می تواند عواقب بدی را برای فروش یک بازی داشته باشد
جدا از قوانین و استانداردهای سختگیرانه سازمان رده بندی CERO ، خبر خوب برای گیمر های ژاپنی عرضه عنوان Gears of War 4 در این کشور است .

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

یک نظر

  1. وقتی اینقد سخت بگیرن پس تکلیف بازی‌های خشن چی می‌شه

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

ده − یک =