خانه / اخبار / بازی Outlast تنها در عرض ۵ ساعت تمام می شود!

بازی Outlast تنها در عرض ۵ ساعت تمام می شود!

با توجه به اعلام استدیوی Red Barrels که سازنده ی بازی ترسناک Outlast می باشد و در تمامی تبلیغات خودشان هم از این بازی به عنوان یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ یاد کرده اند ، شما برای اتمام Outlast تنها فقط به مدت زمان ۵ ساعت احتیاج خواهید داشت.

 بازی Outlast تنها در عرض ۵ ساعت تمام می شود!

سایت OnlySp به تازگی مصاحبه ای با اعضای تیم Red Barrels داشته و هنگامی که این سایت سوالی پرسیده است که گیمر ها برای اتمام Outlast به چه مدت زمان نیاز خواهند داشت ؟ این استدیو پاسخ داد :

مدت زمان اتمام بازی بستگی به نحوه ی بازی کردن بازیکنان خواهد بود مثلا سریع ترین بازیکنان می توانند این بازی را در حدود ۵ ساعت به اتمام برسانند و اما اگر شما تلاش کنید که بازی را به صورت مخفی کاری بروید زمان زیادی صرف اتمام بازی می شود. مواردی مثل این که چه مدت باید پنهان باشید اگر دشمنی به دنبال شما باشد در اتمام زمان بازی تاثیر خواهد گذاشت و چیز های دیگر نیز که مدت زمان اتمام بازی را زیاد خواهد کرد به مانند همین مثال ها می باشد.

به نظر می رسد که پنج ساعت زمان کوتاهی برای اتمام یک بازی می باشد هر چند با توجه به این که بازی Outlast در سبک ترسناک می باشد می توان این ۵ ساعت را از بعضی لحاظ قابل قبول دانست.

Outlast که در سبک survival horror می باشد توسط استدیوی Red Barrels در حال ساخته شدن است و از موتور Unreal Engine 3 نیز استفاده می کند. همچنین این بازی قرار است برای پلتفرم های PC و PlayStation 4 عرضه شود. نسخه ی pc بازی در تابستان ۲۰۱۳ در دسترس خواهد بود و این در حالیست که در کنفرانس مطبوعاتی سونی در E3 2013 اعلام شد که نسخه ی PlayStation 4 بازی Outlast در اوایل ۲۰۱۴ خواهد آمد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 + 10 =