خانه / اخبار / بازی State of Decay در اواخر امسال برای PC منتشر می شود

بازی State of Decay در اواخر امسال برای PC منتشر می شود

Undead Labs امروز اعلام کرد که عنوان State Of Decay پس از انتشار بر روی Xbox Live تا قبل از پایان سال بر روی PC نیز عرضه خواهد شد. گفته شده است که این عنوان در ابتدا تنها بر روی استیم قرار گرفته و تنها از کنترلر پشتیبانی میکند. اما زمانی که به طور رسمی عرضه شد از ماوس و کیبورد نیز پشتیبانی خواهد نمود. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

بازی State of Decay در اواخر امسال برای PC منتشر می شود

اکثر المانهای نسخه PC مشابه نسخه Xbox 360  میباشد اما تفاوت عمده این دو نسخه در کیفیت بهتر تصاویر، بافتها و سرعت فریم بیشتر در نسخه PC خلاصه میشود. همچنین بروزرسانی شماره ۳ که برای نسخه X360 منتشر خواهد شد به بازیباز این اجازه را خواهد داد تا یکی از NPC ها را با خود همراه کند. شما میتوانید با بازیبازی دیگر به انجام ماموریت بردازید و در این دنیای پوسیده احساس تنهایی نخواهید کرد!

sandbox mode جدید این عنوان به بازیباز این اجازه را میدهد که جامعه خود را بسازد، از دهکده و دشتی به دهکده و دشت دیگری برود. دشتی را از وجود زامبیها پاک کند و منابعش را به غارت ببرد. پس از آن میتوانید به دهکده یا دشت بعدی رفته و شروع به پاکسازی کنید، اما با گذشت از هر مکان و ورود به مکانی جدیدتر درجه سختی نیز بالاتر میرود. مشکلات بیشتر، زامبیهای بیشتر، فقط… بیشتر!

اشاره شده است که در اواخر این هفته منتظر Title Update 3 باشید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

9 − هشت =