خانه / اخبار / بازی Street Fighter برای wii عرضه نمیشود

بازی Street Fighter برای wii عرضه نمیشود

به نظر میرسد کپکام، هیچگونه برنامه ای برای عرضه ی بازی Street Fighter برای کنسول Wii U نداشته باشد، چون Yoshinori Ono، تهیه کننده ی اجرایی این شرکت، در جواب یکی از طرفداران که در تویتر چنین سوالی را پرسیده بود پاسخ داد :” تا این لحضه، هیچ برنامه ای برای عرضه ی بازی Street Fighter بر روی Wii U نداریم”.

کپکام در EVO، عنوان Ultra Street Fighter 4 را معرفی کرد و در کنار آن قول آپدیتهای زیادی برای Street Fighter 4 را داده است که شامل ۵ شخصیت جدید، ۴ زمین تازه و امکانات جدید میباشد.

طبق گفته های کپکام این DLC ها ، به عنوان یک بسته بهمراه بازی اصلی، اوایل ۲۰۱۴ به دست طرفداران خواهد رسید.

کسانی که Street Fighter IV  و Super Street Fighter 4 Arcade Edition  را دارند میتوانند با قیمت $۱۴٫۹۹ آپدیتهای جدید را دانلود کنند. و کسانی که عنوان اصلی را ندارند باید منتظر باشند تا اوایل ۲۰۱۴ که نسخه ی کامل SSFIV به همراه همه ی آپدیتهای جدید منتشر شود تا بتوانند با قیمت $۳۹٫۹۹ آنرا خریداری کنند.

بازی Street Fighter  برای wii  عرضه نمیشود

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

15 + 13 =