خانه / اخبار / برنامه های سونی برای مراسم GamesCom 2013

برنامه های سونی برای مراسم GamesCom 2013

پس از آنکه چندی پیش سونی رسما اعلام کرد در طول نمایشگاه GamesCom 2013 کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهند کرد،به تازگی مسئولان این شرکت اقدام به اعلام اطلاعیه ای در راستای برنامه های مختص کنسول PS4 کرده اند که در این بین میتوان به رونمایی رسمی از “طرح آزادی” مرتبط با این کنسول نسل هشتمی،اشاره داشت.

تنها سه روز تا برگزاری رسمی نمایشگاه GamesCom سال جاری باقی مانده که انتظارات به منظور سورپرایزهای شرکت های متعدد بازی و کنسول سازی افزایش یافته است،اما از آنجا که چندی پیش شرکت سونی رسما اعلام کرد که در طول نمایشگاه “گیمزکام ۲۰۱۳″ اقدام به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی خواهد کرد،به تازگی مسئولان این کمپانی ژاپنی از طریق وب سایت رسمی خود،اعلامیه ای در راستای برنامه های موردنظر این شرکت مرتبط با کنسول نسل هشتمی PlayStation4 منتشر کرده و در این بین میتوان به رونمایی از “طرح آزادی” این کنسول اشاره داشت که همچنین در جزئیات منتشر شده از طریق وب سایت UK.PlayStation،بیانیه ای در خصوص تاریخ و زمان کنفرانس سونی و برنامه های درنظر گرفته شده برای سه کنسول PS Vita,PS3,PS4 منتشر شده که در آن چنین شرح شده است:

ما کنفرانس خود را در ساعت ۱۸:۰۰ مورخ ۲۰ آگوست سال ۲۰۱۳،با برگزاری یک جلسه با اصحاب رسانه ها در خصوص برنامه های مرتبط با کنسول PS4 و بروزرسانی های درنظر گرفته شده برای دو کنسول PS Vita و PS3،آغاز میکنیم.

به نظر شما کمپانی Sony با چه تجهیزاتی میخواهد هواداران خود را شگفت زده کند؟!…

مراسم GamesCom 2013 از تاریخ ۲۱ الی ۲۵ ماه آگوست سال ۲۰۱۳ در شهر “کلن” آلمان برگزار می شود و دومین رویداد مهم مرتبط با صنعت بازی های رایانه ای شناخته می شود.

برنامه های سونی برای مراسم GamesCom 2013

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دوازده − 5 =