خانه / اخبار / برنامه های مایکروسافت در GamesCom 2013

برنامه های مایکروسافت در GamesCom 2013

major nelson از مایکروسافت ، لیست برنامه هایی که این شرکت قرار است در گیمزکام ۲۰۱۳ داشته باشد را اعلام کرد و جالب اینجاست که مایکروسافت هیچ گونه کنفرانس زنده ای برای مطبوعات در این نمایشگاه نخواهد داشت. اما خبر خوب اینجاست که تمامی بازی های xbox one از جمله “Forza Motorsport 5,” “Ryse: Son of Rome,” فابل بازی می باشند. همچنین مایکروسافت اعلام کرده است که گیمزکام ۲۰۱۳ آخرین فرصت برای حضور در مسابقات جهانی Halo 4 با جوایز ۵۰۰ هزار دلار است !

Microsoft-Corporation

major nelson در این مورد اعلام کرده است :

برای اولین بار است که ما Xbox One را به مخاطبان اروپایی نشان خواهیم داد و برای اولین بار است که Xbox One بعد از نمایشی که در E3 داشت به مراحل اصلی راه خود رسیده است. همه ی ما می دانیم که این کنسول از E3 به بعد دچار تغییرات بسیاری شده است. بنابر این ما بزرگ ترین و آخرین محتویاتی که داریم را با دوستانمان به اروپا خواهیم آورد. فیل اسپنسر و فیل هریسون میزبانان ما برای شما در این هفته می باشند و ما چیزهای منحصر به فردی برای شما خواهیم داشت.

همان طور که فیل اسپنسر در هفته ی گذشته گفت : ما در یک این نمایشگاه یک میزبانی کوچکی با دعوت از تنها چند رسانه در ۲۰ آگوست خواهیم داشت. ۲۰ آگوست جایی است که ما برخی اخبارمان را به اشتراک خواهیم گذاشت و به رسانه ها فرصتی برای تجربه ی بازی های Xbox One خواهیم داد. هیچ پخش زنده ای ما در گیمزکام نداریم. ولی من هر خبری که از مایکروسافت در گیمزکام باشد را در اینجا و در توییتر برای شما ارسال خواهم کرد.

غرفه ی Xbox در سالن ۶ می باشد :

غرفه ی ما در گیمزکام بزرگ ترین تا به حال بوده است. تیم ما به طور خستگی ناپذیر کار می کند تا مطمین شود که هر گوشه ای از غرفه ی ما با جدیدترین محتویات بازی برای شما در دسترس باشد و نه تنها عناوین ما قابل بازی خواهند بود ، بلکه حتی این شانس را خواهید داشت که ببینید چگونه Kinect و SmartGlass کارایی واقعی خودشان را با xbox one نشان خواهند داد.

در غرفه ی ما “Forza Motorsport 5,” “Ryse: Son of Rome,” “Killer Instinct,” “Kinect Sports Rivals,” “Project Spark,” “Dead Rising 3,” و چند عنوان دیگر قابل بازی می باشند و همچنین اولین نگاه به FIFA 14 را بر روی xbox one هم خواهید دید. البته اجازه بدهید که Xbox 360 را هم فراموش نکنیم و قرار است بازسازی “Fable,و “World of Tanks”  و چند عنوان فوق العاده ی دیگر را بر روی این کنسول نشان دهیم.

و یادتان هم باشد که گیمزکام آخرین فرصت شما برای حضور در مسابقات جهانی Halo 4 با جوایز باور نکردنی ۵۰۰ هزار دلار می باشد که از جمله می توان به۲۰۰ هزار دلار پول نقد به عنوان یک جایزه ی ویژه اشاره کرد.

در آلمان شما را خواهیم دید.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نوزده + هشت =