خانه / اخبار / بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۳ !!

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه گیمز کام ۲۰۱۳ !!

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه گیم آلمان !!

بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای در دوره نمایشگاه Gamescom 2013 آلمان حضور خواهد یافت.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، نمایشگاه gamescom سال ۲۰۱۳ از تاریخ ۲۱ تا ۲۵ آگوست(۳۰ مردادماه تا سوم شهریور)، درمجموعه Koelnmesseواقع در کلن آلمان برگزار میشود.
این نمایشگاه بزرگترین رویداد در زمینه تفریح و سرگرمی و بازیهای رایانه ای تعاملی در اروپاست و شرکتهای معتبر و بزرگی مانند مایکروسافت، سونی، الکترونیک آرتز، نینتندو، کونامی، اکتیویژن و بسیاری دیگر در این فضای رقابتی حضور یافته و به ارائه آخرین دستاوردها تولیدات خود به علاقمندان میپردازند.
در بخش ویژه تجاری این نمایشگاه نمایندگانی از ۸۰ کشور دنیا میتوانند فرصتی برای انجام کسب و کارهای بین المللی و برقراری ارتباط با یکدیگر حضور دارند. همچنین بیش از ۶۰۰ شرکت از ۴۰ کشور دنیا در این نمایشگاه با برپایی غرفه و فضای مختص خود حضور خواهند یافت، انتظار میرود امسال بیش از ۲۷۵ هزار نفر از نوآوریهای سخت افزاری و نرمافزاری این رویداد بازدید کنند.
بنیاد ملی بازیهای رایانهای ایران برای پنجمین بار متوالی در نمایشگاه بین المللی گیمزکام آلمان ۲۰۱۳ شرکت خواهد کرد. این بنیاد ضمن حضور و برپاکردن غرفه در نمایشگاه، اقدام به معرفی چندین بازی جدید ایرانی در ژانرهای مختلف می کند.
ادامه معرفی هرچه بیشتر توانمندیها، محصولات و ظرفیت های موجود در صنعت بازیهای رایانهای کشور، تداوم حضور موفق در بازار جهانی با ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای صنعت بازیهای رایانه ای به ناشران و شرکتهای خارجی حاضر در این عرصه، برقراری ارتباط سازنده تر با شرکتهای خارجی، جلب سرمایهگذاری و مشارکت در امر ساخت بازی در کشور، آشناسازی علاقمندان و فعالان عرصه گیم با سبک و داستانهای خاص بازیهای ایرانی،
انتقال آخرین دانش و دستاوردهای علمی و تولیدی شرکتهای مطرح جهانی در ساخت بازیها به طیف بازیسازان جوان و شرکتهای تولید کننده ایرانی از اهداف حضور بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این رویداد است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

11 + پنج =