خانه / کنسول های بازی / بیشتر دارندگان کنسول Ouya تمایل به خرید بازی ندارند!

بیشتر دارندگان کنسول Ouya تمایل به خرید بازی ندارند!

بیشتر دارندگان کنسول Ouya تمایل به خرید بازی ندارند!

طی مصاحبه ای که انجام شده است، سرپرست کنسول Ouya، خانم Julie Uhrman  اعدادی را فاش کرد که گزارشات قبلی مبنی بر تمایل نداشتن دارندگان کنسول  Ouya به خرید بازی را تایید می کند.

در مصاحبه ای که سایت Verge آن را ترتیب داده است، Uhrman می گوید :

کسب درآمد از طریق Ouya تاکنون بیشتر از حد انتظار ما بوده است. ساخت کنسولی همانند کنسول های مرسوم دیگر که ده ها سال ساخت آن ها طول کشیده است ، زمان بر است.

اما اعداد فروشی را که ایشان ارائه دادند نسبتا ناامید کننده است. طبق صحبت های خانم Uhrman ، تنها ۲۷ درصد دارندگان Ouya برای استفاده این بازی های free-to-play ، دمو ها پول پرداخت می کنند. بازی هایی که Uhrman بع عنوان موفق ترین عناوین این سیستم ذکر کرد ، بازی های TowerFall و Hidden in Plain Sight هستند که به ترتیب $۲۱,۰۰۰ و $۴,۳۸۱ درآمد داشتند. همچنین خالق بازیTowerFall، آقای Matt Thorson به تازگی اعلام کرده است که این بازی قرار است برای PC نیز عرضه شود. البته صحبت هایی را نیز با Nintendo و Sony و Microsoftانجام داده است تا بتواند این بازی را به دست جمع کثیری از گیمر ها برساند.

خانم Uhrman هچنین از افزایش تعداد سازندگان بازی که نسبت به این کنسول علاقه نشان می دهند، سخن به میان آورده است. در حال حاضر ۲۱,۰۰۰ سازنده ی بازی Ouya ثبت شده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

ده + پانزده =