خانه / اخبار / تاخیر در انتشار Wolfenstein: The New Order

تاخیر در انتشار Wolfenstein: The New Order

بر اساس صحبتهای اخیر مدیر عامل Bethesda عنوان جدید آنها یعنی Wolfenstein: The New تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد.ایشان همچنین اشاره کردند که این تاخیر به دلیل تولید همزمان این عنوان برای کنسولهای نسل حاضر و نسل بعد است.

Wolfenstein: The New Order

کار کردن بر روی این عنوان  به صورت همزمان چه بر روی کنسولهای نسل حاضر و چه نسل بعد قطعا سختی های خودش را دارد.شما در حال تولید کردن دو چیز مختلف هستید.این حقیقت که کنسولهای نسل بعد هر روز در حال پیشرفت هستند قطعا برای ما یک فاکتور خواهد بود.اما مهمترین چیزی که ما به آن توجه میکنیم,این است که در حال حاضر در کجا هستیم,چه چیزهایی احتیاج به Polish کردن دارند.زیرا ما نمیخواهیم تنها یک شوتر معمولی بسازیم,میخواهیم شوتری بسازیم که المانهای درگیر کننده به مانند داستان,گرافیک و قابلیتهای دیگر داشته باشد.تک تک این المانها باید خاص باشند.

MachineGames مدت زمان طولانی است که بر روی این بازی کار میکند و ما نمیخواهیم تما تلاشهای این شرکت را بخاطر عرضه کردن عنوان تنها چند ماه جلوتر به هدر بدهیم.این قسمت از Wolfenstein بهترین قسمت از این سری خواهد شد و شما به هیچ وجه نمیتوانید از آن چشم پوشی کنید.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پنج × 4 =