خانه / اخبار / تاریخ انتشار احتمالی PS4 مشخص شد!

تاریخ انتشار احتمالی PS4 مشخص شد!

با توجه به اطلاعات منتشر شده از PS4.sxتاریخ انتشار کنسول نسل بعدی سونی یعنی PS4، مشخص شد. در وبسایتPS4.sx شمارش معکوسی آغاز شده که در تاریخ ۱۳ نوامبر امسال به اتمام میرسد. لازم به ذکر است این تاریخ در برخی وبسایتها به عنوان شایعه ای برای تاریخ انتشار PS4 اعلام شده است. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

تاریخ انتشار احتمالی PS4 مشخص شد!

هیچ اطلاعات مبنی بر تایید یا رد رسمی این خبر توسط سونی منتشر نشده است. ۱۳ نوامبر تاریخ انتشار برای اروپا در نظر گرفته شده است و GameStop و سایر خرده فروشان برای ماه اکتبر برای انتشار PS4 در آمریکا اعلام آمادگی کرده اند.

طراح ارشد عنوان Assassin’s Creed IV: Black Flag در مصاحبه ای با CVG تایید کرده است که نسخه PS4 این عنوان همزمان با نسخه های این نسلی عرضه خواهد شد، این نشان میدهد که PS4 در تاریخ ۳۱اکتبر/۱نوامبر در آمریکا عرضه خواهد شد. با این حال بازارهای اروپا برای ۱۳ نوامبر آماده میشوند.

با این حال همه این ها یک شایعه است و باید صبر کرد. به احتمال زیاد سونی در آگوست امسال تاریخ انتشار رسمی PS4 را اعلام نماید.

نظر شما راجع به تاریخ انتشار این کنسول چیست؟

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × 3 =