خانه / اخبار / تاریخ انتشار بازی ARMA 3

تاریخ انتشار بازی ARMA 3

عنوان Arma 3 که یک بازی سبک اکشن است و تا این لحظه خیلی ها را در انتظار داستان اکشن خود گذاشته است تاریخ اننشار آن مشخص شد و آرزوی گیمرهای علاقه مند به این بازی را به انجام رسانید. این عنوان رقابت بسیاری با بازی محبوب Battlefield 4 داشته است که از نظر کارشناسان بازی Battlefield 4 موفق تر خواهد بود. عنوان Arma 3 در حال حاضر توسط استدیوی سازنده ی آن ( Bohemia Interactive ) در حال ساخت و توسعه می باشد و همچنین تاریخ دقیق عرضه ی این عنوان توسط استدیوی آن تایید و مشخص شد که در ادامه ی مطلب می توانید اطلاعات بیشتری را کسب کنید ARMA 3

عنوان Arma 3 بر اساس گفته ی استدویوی سازنده ی آن Bohemia Interactive قرار شده است در تاریخ ۱۲ سپتامبر یعنی دقیقا ۲۱ شهریور ماه عرضه شود. اگر خوب دقت کنید زمان عرضه ی این عنوان با انتشار دو بازی دیگر کمی برخورد خواهد کرد ( Total War: Rome II , Grand Theft Auto V ) پس به نظر ما خرید این بازی توسط گیمرها به کمی مشکل رو به رو خواهد شد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × 3 =