خانه / اخبار / تبلیغات گسترده ی عنوان GTA V در تایوان + تصاویر

تبلیغات گسترده ی عنوان GTA V در تایوان + تصاویر

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار عنوان GTA V،شرکت *R اقدام به انجام آخرین بازاریابی های خود در خصوص این عنوان “جهان باز” کرده که حال به تازگی تصاویری در خصوص تبلیغات این عنوان در پایتخت کشور “تایوان” منتشر گردیده است.

بدون تردید یکی از موردانتظارترین بازی های Open_World چند سال اخیر،عنوان GTA V بوده که از آنجا که به تاریخ انتشار رسمی این عنوان نزدیک می شویم،اطلاعاتی نیز در خصوص آن منتشر می گردد که یکی پس از دیگری اطلاعات هیجان انگیزی را در خصوص آن عنوان در دسترس بازیکنندکان قرار می دهند،اما حال باتوجه به آنکه شرکت Rockstar اقدام به انجام آخرین بازاریابی های خود در راستای عنوان Grand Theft Auto V کرده که در تصاویر تازه به انتشار رسیده به منظور جنبه ی تبلیغاتی،میتوان شاهد تبلیغات بازی GTA V بر روی یک کامیون با طرح و تصاویر نقش بسته از آن عنوان در پایتخت کشور “تایوان” یعنی Taipei بود.

مهم ترین نکته ی بدست آمده در خصوص این تصاویر،میتوان به ذکر کردن پلتفرم PS3 زیر این تبلیغات اشاره داشت و از آنجا که عرضه ی عنوان GTA V بر روی کنسول Xbox 360 نیز تایید شده،برخلاف انتظارات هیچ نامی از نسخه ی این کنسول در این تصاویر ذکر نگردیده است.

عنوان GTA V سرانجام در تاریخ ۱۷ سپتامبر بر روی PS3,X360 عرضه می شود.

شما همچنین میتوانید تصاویر مرتبط با تبلیغات این عنوان را در “تایوان” مشاهده بفرمایید:

GTA V

GTA V

GTA V

GTA V

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × یک =