خانه / دانلود / تریلرها / تریلر جدید بازی Splinter Cell Blacklist

تریلر جدید بازی Splinter Cell Blacklist

Splinter Cell Blacklist

 

Splinter Cell: Blacklistشش ماه بعد از وقایع قسمت قبلی اتقاق می افتد و این بار سم فیشر ماموریت دارد که با تیم خود ، سازمانی  با عنوان گروه ۱۲ را که با متحد شدن با یکدیگر لیست سیاه را برای نابودی آمریکا تشکیل داده اند را پیدا کند و عملیات آن ها را منهدم کند. فیشر و تیم او در حال حاضر با سفر به نقاط مختلف جهان خصوصا خاورمیانه باید با ردیابی این تروریست با هر وسیله ممکن و حتی شکستن قانون ، شمارش معکوس لیست سیاه را قبل از آن که به صفر برسد متوقف کنند. اگر این ماموریت پایانی خوش داشته باشد رئیس جمهور نام شما را به علت خطر احتمالی کاملا از حضور در این ماموریت پاک خواهد ولی شکست در این ماموریت ها میلیون ها کشته را در پی خواهد داشت.

با این که Splinter Cell: Blacklist همچنان به مانند Conviction تمرکز اصلی خود را بر روی بخش های اکشن و پر زد و خورد گذاشته ، ولی Ubisoft Toronto وعده داده است که این عنوان ترکیبی از گیم پلی Conviction و قسمت های اولیه ی این بازی خواهد بود.

Splinter Cell: Blacklist در تاریخ  ۲۰ آگوست ۲۰۱۳ ( ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های pc ، PlayStation 3 ، Xbox 360 ، Wii U منتشر خواهد شد.

امروز تریلر این بازی را برای شما علاقه مندان قرار داده ایم .

634510_3oUy1kZe دانلود با لینک مستقیم / حجم : ۴ مگابایت

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

6 + نه =