خانه / اخبار / تصاویر باکس ارت NBA Live 2014 منتشر شد

تصاویر باکس ارت NBA Live 2014 منتشر شد

دقایقی پیش  EA Games سازنده ی عنوان NBA Live 2014 باکس آرت این عنوان را منتشر کرد که بر روی آن تصویر Kyrie Irving برترین بازیکن تازه وارد سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ نمایان شده است.همچنین در ادامه میتوانید قسمتهایی از صحبتهای این بازیکن محبوب را مشاهده بفرمایید.

 

بسیار افتخار میکنم که تصویرم بر روی جلد این عنوان است که این هر چه بیشتر  توقعات از این عنوان را بالا میبرد.

NBA Live 2014 دارای تغییرات بسیاری نیز شده است.احساسات واقعی هر چه بیشتر بازیکنان,هوش مصنوعی فوق العاده به مانند دنیای واقعی که به لطف موتور جدید این شرکت Ignite هرچه بیشتر این بازی را باورپذیر تر نشان خواهد داد.

این بازی در شعبه ی Tiburon EA ساخته خواهد شد و برای PS4 و XBOX ONE عرضه خواهد شد.در ادامه نیز میتوانید باکس آرت این عنوان را مشاهده فرمایید.

تصاویر باکس ارت NBA Live 2014 منتشر شدتصاویر باکس ارت NBA Live 2014 منتشر شد

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک + پنج =