خانه / تصاویر بازی های جدید / تصاویر جدید و بسیار زیبا Deep Down

تصاویر جدید و بسیار زیبا Deep Down

با این که تاکنون اطلاعات بسیار کمی از Deep Down منتشر شده، ولی این را می دانیم که این عنوان در انحصار ps4 خواهد بود و در سبک RPG آنلاین می باشد و همچنین به وسیله موتور جدید کپکام یعنی Panta Rhei ساخته خواهد شد. موتوری که کپکام با آن قرار است مرزهای گرافیکی را کنار زده و تصاویری واقع گرایانه را ارایه دهد.

وقایع Deep Down در شهر نیویورک و در سال ۲۰۹۴ اتفاق می افتد، ولی شما توانایی سفر کردن به گذشته را برای این که بفهمید که چگونه سیاه چاله ها به وجود آمده اند را دارا می باشید.

این بازی در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۴ عرضه می شود و در نمایشگاه Tokyo game Show, نیز که از ۱۹ تا ۲۲ دسامبر برگزار می شود، می توانیم که شاهد اطلاعات زیادی از Deep Down باشیم.

برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید

deep_down_01 deep_down_02 deep_down_03 تصاویر جدید و بسیار زیبا Deep Down deep_down_05 deep_down_06

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک + چهارده =