خانه / اخبار / تصاویر جدید Final Fantasy XIII ، یادآور Assassin’s Creed

تصاویر جدید Final Fantasy XIII ، یادآور Assassin’s Creed

Final Fantasy XIII

Square-Enix به تازگی در خبری جدید ، تصاویر و اطلاعاتی از عنوان Lightning Returns: Final Fantasy XIII را منتشر کرد. نکته جالب اینجاست که این تصاویر بسیار یاد آور سری محبوب و پرطرفدار Assassin’s Creed می باشد.

در تریلری هم که به تازگی از بازی منتشر شده ، مکان و شهر این عنوان بسیار شبیه به Assassin’s Creed می باشد. بالا رفتن از دیوارها ، پرش از ساختمان ها و به کارگیری برخی از عناصر مخفی کاری که در Lightning Returns: Final Fantasy XIII با آن سر و کار خواهیم داشت کاملا یادآور Assassin’s Creed می باشد.

Square-Enix همچنین به تازگی جزییات جدیدی از سیستم Doomsday clock ( ساعت روز رستاخیز ) که برای ۱۳ روز تنظیم شده است منتشر کرده است. Lightning با انجام وظایف کامل خود و ماموریت های خاصی که به او محول شده است می تواند زمان بیشتری را به این ساعت بیفزاید و به بازیکن یک شانس برای نجات جهان خواهد داد. البته گرفتن تصمیماتی خاص و غیر معقول نه تنها زمانی را به این ساعت اضافه نخواهد کرد بلکه حتی باعث کاهش آن هم خواهد شد. حتی این بازی  زمانی جالب تر می شود که شما قابلیت Overclock را فعال کنید که با فعال کردن این ویژگی Lightning می تواند حرکات تمامی اجسام را در اطراف خود برای مدتی آهسته کند.

همچنین اعلام شده است که بازی  هنوز هم دارای قابلیت Active Time و وعده ۱۰۰ ساعت گیم پلی را دارا می باشد. البته Square-Enix هنوز در این مورد که مدت زمان روزهای بازی چقدر باشد شک دارند ، آن ها به این امید بسته اند که هر روز بازی در عرض ۱ تا دو ساعت ، زمان دنیای واقعی به اتمام برسد.

به هر حال عکس های Lightning Returns: Final Fantasy XII را می توانید در زیر مشاهده کنید.

آیا شما می توانید یک Assassin’s Creed  به سبک RPG actioner باشید ؟ !

Lightning Returns: Final Fantasy XII در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۳ برای PlayStation 3, Xbox 360 منتشر خواهد شد.

 

Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

5 × 4 =