خانه / اخبار / تصویری از تبلیغات بازی GTA V در شهر برلین آلمان

تصویری از تبلیغات بازی GTA V در شهر برلین آلمان

به نظر می رسد کمپانی Rockstar هنوز هم در فکر بازاریابی برای عنوان GTA V بوده که پس از آنکه چندی پیش تصاویری متعدد در راستای تبلیغات این عنوان در سرتاسر نقاط دنیا منتشر شد،حال به تازگی تصویری دیگر نیز از تبلیغات آن عنوان در ورودی متروی شهر برلین منتشر شده است.

تنها ۱۴ روز تا انتشار سومین بازی بزرگ و موردانتظار سال ۲۰۱۳ میلادی باقی مانده است که همچنان با وجود آنکه شاهد تبلیغات گسترده ای از عنوان GTA V در کشورهای متعدد نقاط دنیا بوده ایم،حال به تازگی یک تصویر دیگر نیز از تبلیغات این عنوان Open_World در ورودی متروی شهر برلین،پایتخت کشور آلمان منتشر شده است که به نظر می رسد کمپانی Rockstar تا آخرین لحظات قصد در بازاریابی های گسترده و وسیع خود دارد.

عنوان GTA V در تاریخ ۱۷ سپتامبر سال ۲۰۱۳ میلادی رسما بر روی دو کنسول PS3,X360 عرضه می گردد و همچنان در عین ناباوری هیچ خبری از پورت PC آن عنوان نبوده است.

تصویری از تبلیغات عنوان GTA V در شهر برلین آلمان

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفت − 7 =