خانه / تصاویر بازی های جدید / تصویر باکس آرت رسمی بازی drive club

تصویر باکس آرت رسمی بازی drive club

علاوه بر gran turismu 6 که برای ps3عرضه می شود، سونی یک ریسینگ دیگری را نیز برای ps4 در نظر گرفته که نام این عنوان DriveClub می باشد و یکی از بازی هایی می باشد که همزمان با انتشار ps4، خواهد آمد. حال سرانجام سونی از باکس رسمی DriveClub پرده برداشت که می توانید آن را در ادامه مشاهده فرمایید.

تصویر باکس آرت رسمی بازی drive club

DriveClub که توسط استدیوی Evolution در حال ساخته شدن است در تاریخ ۱۵ نوامبر و همزمان با عرضه ی ps4، منتشر می شود. همچنین نسخه ی ویژه ی بازی نیز برای اعضای PS Plus قابل دسترس خواهد بود.

همچنین بر طبق اطلاعات موجود، DriveClub یک شبیه ساز مسابقه ای به مانند Gran Turismo و Forza Motorsport نیست بلکه می توان آن را به نوعی شبیه به Grid 2 نامید.

تصویر باکس آرت رسمی بازی drive club

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 + 7 =