خانه / تصاویر بازی های جدید / تصویر هنری جدید از بازی The Witcher 3

تصویر هنری جدید از بازی The Witcher 3

بعد از نمایشگاه E3 و دریافت حدودا ۵۰ جایزه ی مختلف به خاطر نمایش هیجان انگیز بازی The Witcher 3 ، سکوت خبری این بازی دوباره شروع شد . سازندگان بازی هیچ خبر یا تریلر جدیدی منتشر نکردند تا امروز که تصویری هنری از بازی منتشر شد . در ادامه می توانید این تصویر زیبا را مشاهده کنید .

همه چیز به آتش کشیده شده ، انسان ها از کودکان تا پیران ، حیوانات از اهلی تا وحشی ، هر کسی و هر چیزی که توان وحشی گری ندارد ، جایی برای زندگی اش وجود نخواهد داشت . آتش همدم انسان هاست ، آتش یاور انسان هاست ، آتش امروز یورشگری به سوی انسان هاست . این ها معنای تصویری هستند که امروز شرکت CD Projekt RED از بازی The Witcher 3 منتشر کرده است .

 تصویر هنری جدید از بازی The Witcher 3

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

یک نظر

  1. ایا در xbox one صحنه هایی که بد است skip میشه ممنون میشم اگه لطفا بگین

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست − دوازده =