خانه / اخبار / جزییات لس سانتوس در GTA V به زبان راکستار

جزییات لس سانتوس در GTA V به زبان راکستار

خیلی جالب است که بدانید که در ساخت دنیای GTA V با وجود ساختمان ها ، درخت ها ، خیابان ها و بسیاری از موارد دیگر و با دارا بودن چنین وسعت حیرت انگیزی هیچ تکنولوژی کامپیوتری  دخالت نداشته وهمگی با دست طراحی شده اند. این اظهار نظر را Aaron Garbut کارگردان هنری Rockstar North اعلام کرده است و همچنین بنابر اعلام وی در بازی شما با یک draw distance نامحدود و جزییات دیوانه واری روبرو خواهید شد به طوری که می توانید ساختمان هایی که مایل ها دورتر هستند را به راحتی هر چه تمام تر ببینید.

جزییات لس سانتوس در GTA V به زبان راکستار

وی در مصاحبه ی اخیر خود با سایت Buzzfeed در این مورد اعلام کرده است :

من می دانم که بازی های بزرگ تری نیز از لحاظ جغرافیایی وجود دارد ، اما فکر نمی کنم که از لحاظ محتوا ، مثل این بازی وجود داشته باشد. باید تاکید کنم که نه تنها جهان بازی بزرگ می باشد بلکه کاملا هم با دست طراحی شده است. هر گوشه ی کمی از این جهان را تعداد زیادی از هنرمندان با استعداد طراحی کرده اند. در بازی همیشه چیزی برای کشف کردن وجود خواهد داشت  ، چیز های عجیب و غریب یا جالب برای دیدن وجود دارد که می توان با این چیز ها ارتباط برقرار کرد.

مطلقا یک جهان بزرگ نباید خالی باشد و به همین علت ما در هر گوشه از خیابان درخت قرار داده ایم و نمی خواهیم که یه جور ساختمان را در همه جای نقشه ی بازی کپی کنیم. این همه طراحی های دستی که برای بازی انجام شده ، کاملا منحصر به فرد می باشند و ما بارها تلاش کردیم تا مطمین بشویم که جزییات بازی به اندازه ی کافی لایه بندی شده باشند. البته من فکر نمی کنم که مردم بتوانند همه ی چیزهایی که ما در بازی قرار داده ایم را ببینند.

ما از لیبتری سیتی برای یک زندگی واقع گرایانه استفاده کردیم، اما این راهی که در حال حاضر داریم می رویم فراتر از هر چیزی است که قبلا انجام داده ایم.

Grand Theft Auto V همچنین دارای یک draw distance نامحدود نیز می باشد و شما حتی مایل ها دورتر را هم می توانید به راحتی در بازی ببینید  در این مورد نیز Aaron Garbut می گوید :

در تمامی جهان بازی شما تمام وقت draw distance مساوی خواهید دید. شما می توانید در یک گوشه ی نقشه پرواز کنید و شهر و آسمان خراش ها را در مایل ها دورتر ببینید و تپه ها ، بیابان ها و کوه ها که در دورترین نقطه هستند به راحتی قابل مشاهده است.

شما حتی می توانید از فاصله ای زیاد هم نوری را در یک خیابان در یک شهرک دور ببینید و با پرواز کردن خودتان را به آن خیابان خواهید رساند و نور لامپ  به همان صورتی که از مایل ها دورتر دیدید نشان داده خواهد شد. این واقعا شگفت انگیز است. چنین سطح واقع گرایانه را من تا به حال هیچ وقت ندیده ام. جزییات شهر لس سانتوس دیوانه کننده است. این جهان زنده در یک راه فوق العاده واقع گرایانه برایتان به ارمغان آورده خواهد شد.

GTA V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳ ( ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ) برای دو کنسول ps3  و xbox 360 منتشر خواهد شد و برخلاف بازی های قبلی این سری دنیای جی تی آی وی بزرگتر از دنیای وایس سیتی و سن آندریاس می باشد.جنگل ها ، کوه ها ، دریاها ، بیابان ها و بیشتر گوشه ی دیگر از ویژگی های جدید این عنوان است. GTA V همچنین داستان سه شخصیت با نام مایکل ، فرانکلین و ترور را روایت خواهد کرد که داستان این سه شخصیت به طرز جالبی با یکدیگر گره خواهد خورد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

شانزده + 1 =