خانه / کنسول های بازی / خبری از کاهش قیمت xbox one نخواهد بود

خبری از کاهش قیمت xbox one نخواهد بود

آیا می توان امید داشت که مایکروسافت تصمیم به کاهش قیمت کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox One بگیرد ؟ خوب به احتمال زیاد چنین اتفاقی در کار نیست ، چرا که یک بار دیگر مایکروسافت اعلام کرد که خبری از کاهش قیمت Xbox One نخواهد بود.

 xbox one

قیمت دو کنسول نسل بعدی سونی و مایکروسافت  می تواند یک عامل موفقیت برای هر کدام از آن ها باشد و در این بین ps4 توانسته با قیمت ۱۰۰ دلار کم تر نسبت به xbox one ، از این لحاظ برتری داشته باشد.

بنابر این طبیعی است که طرفداران درخواست کاهش قیمت xbox one را از مایکروسافت داشته باشند ، ولی جوابی که مایکروسافت داده حاکی از این است که فعلا نباید منتظر کاهش قیمت این کنسول باشیم.

در گفتگویی با سایت ۴player.de که توسط سایت NeoGAF ترجمه شده ، یکی از نمایندگان مایکروسافت در پاسخ به این سوال که آیا مایکروسافت تغییراتی در قیمت xbox one به وجود خواهد آورد ؟ اعلام کرده است :

  ما با اعتماد به نفس بسیار بالا می گوییم که ارزشی که ما با قیمت $۴۹۹/€۴۹۹ این کنسول ارایه می دهیم بی نظیر است و Xbox One تجربه ای سرگرم کننده را با تمامی بازی هایش ارایه می دهد.

به عبارت دیگر ، مایکروسافت علاقه ای به کاهش قیمت کنسول خود ندارد و با هر Kinect که در داخل جعبه های xbox one قرار می دهد بعید است که قیمت کنسول خود را کاهش دهد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

7 − 5 =