خانه / اخبار / خبری جدید از مایکروسافت: بیشتر بازی ها xbox one بهتر از بازی های ps4 می باشند

خبری جدید از مایکروسافت: بیشتر بازی ها xbox one بهتر از بازی های ps4 می باشند

xbox_one_kinect

مایکروسافت باری دیگر اعلام کرد که ارزش بازی های آن ها بهترین می باشد و این نظری است که خود کارشناسان این صنعت هم دارند و با توجه به اعلام یوسف مهدی که معاون رئیس مایکروسافت می باشد، Xbox One ارزش بسیار بهتر و بالاتری را نسبت به رقیب خود یعنی Playstation 4 ارایه می دهد.

trans مایکروسافت باری دیگر اعلام کرد: اکثر بازی ها xbox one بهتر از بازی های ps4 می باشند

یوسف مهدی در جریان کنفرانس  Citi Global Technology اعلام کرده است :

وقتی در مورد رقابت صحبت می کنیم، احساس من این است که ما بسیار بهتر عمل کرده ایم و ارزش کارهایمان کامل تر بوده است. ما چیزهایی را با کینکت انجام داده ایم که در هیچ پلتفرم دیگری پیدا نکرده ایم و این خودش یک وجه تفاوت بزرگ می باشد. همان طور که قبلا هم گفتم، این یک واقعیت است که ما بر روی سرگرمی و بازی کار می کنیم.

مهدی همچنین اضافه کرده است که Xbox One بازی هایش بهتر از بازی های ps4 می باشد ( که مشابه این ادعا را قبلا Major Nelson از مایکروسافت هم اعلام کرده بود.)

مهدی در این مورد می گوید :

اگر شما فقط هدفتان گیمر ها از هر نوع مثلا گیمرهای هاردکو باشد، آن ها فقط بازی ها را خریداری می کنند و آن ها مشخصاتی از کنسول ها که بر روی کاغذ ذکر شده است را نمی خرند و بنابر این اگر شما به بازی های ما نگاه کنید، با توجه به گفته های اکثر کارشناسان این صنعت، این بازی هایی که ما داریم، بهترین لاین آپ در میان دیگر بازی ها می باشد.

یوسف همچنین اعلام کرده است که در کل رقابت بین مایکروسافت و سونی (PS4 vs Xbox One) برای صنعت بازی های ویدیویی و مصرف کنندگان خوب می باشد و اظهار داشته است :

  به عقیده من هم اکنون زمانی باورنکردنی برای تبدیل شدن به گیمر می باشد. یکی از چیزهایی که هرگز اتفاق نیفتاده بود این است که ما هیچ وقت با یک رقیب برای انتشار کنسول رو در رو ( شاخ به شاخ ) نشده بودیم. اما به طور کلی من فکر می کنم که چنین اتفاقی، انرژی زیادی به بازار بازی ها خواهد داد و توجه بیشتری را سمت خود جلب می کند و باعث رشد بیشتر بازار هم می شود.

و بنابر این، من نظرم این است که هم اکنون زمان مناسبی برای تبدیل شدن به یک گیمر می باشد. ما احساس خوبی در مورد کسب و کاری که در آن هستیم داریم.

به هر حال جنگ لفظی و طعنه های بین دو شرکت سونی و مایکروسافت احتمالا هیچ وقت تمامی نخواهد داشت.

هر دو کنسول PS4 و Xbox One در ماه نوامبر عرضه می شوند.

درباره reza

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یک × 4 =