خانه / اخبار / راهنمایی ۴۰۰ صفحه ای BradyGames برای GTA V

راهنمایی ۴۰۰ صفحه ای BradyGames برای GTA V

GTA V در حال تبدیل شدن به بزرگ ترین بازی جهان ساخته شده ( با سه شخصیت قابل بازی ، نقشه ی بزرگ تر ، ماموریت های فرعی متنوع تر و بیشتر ) است و بنابر این با چنین وسعتی که مورد انتظار ترین بازی سال ۲۰۱۳ دارد ، اگر شما در جایی از ماموریت های بازی گیر کنید و ندانید که باید چه کاری انجام بدهید ، یک راهنمایی دقیق تنها راه خارج شدن از این وضعیت می باشد و حال BradyGames هم با آگاهی از این مسیله راهنمایی ۴۰۰ صفحه ای از بازی را برایتان آماده کرده است.

 راهنمایی ۴۰۰ صفحه ای BradyGames برای GTA V

فروشگاه BradyGames این راهنمایی استراتژی و قدم به قدم بازی GTA V را در۴۰۰ صفحه  آماده کرده است والبته این راهنمایی قدم به قدم با قیمت ۱۵ پوند به فروش می رسد.

این راهنمایی قدم به قدم GTA V شامل تشریح دقیق سه شخصیت بازی ، نحوه اتمام تمامی ماموریت ها و مینی گیم ها ، جزییات بسیار دقیق از نقشه و بیشتر می باشد. شما می توانید جزییات یشتر را در زیر بخوانید :

ویژگی های راهنمایی قدم به قدم GTA V  که در ۴۰۰ صفحه است و قیمت آن هم ۱۴٫۹۹ پوند می باشد :

راهنمایی کامل و قدم به قدم ماموریت های اصلی Grand Theft Auto V

هر آن چه که باید در مورد سه شخصیت اصلی بازی با نام مایکل، فرانکلین، و ترور بدانید را یاد خواهید گرفت که این موارد شامل : مهارت ها ، توانایی های ویژه و منحصر به فرد و بیشتر می باشد.

اهداف کلیدی و اهداف مشخص شده با جزییات بسیار دقیق بر روی نقشه ی بازی برایتان نشان داده خواهد شد و همچنین مسیر رسیدن به موفقیت را سریع تر یاد خواهید گرفت.

پوشش کامل تمامی فعالیت هایی که جزو ماموریت های اصلی و فرعی حساب نمی شوند که این فعالیت ها از قاچاق اسلحه گرفته تا تنیس و کسب  کار را شامل حال خود می کند.

نقشه هایی که BradyGames برایتان آماده کرده هر مایل مربع از Grand Theft Auto V را شامل می شود و Rockstar بزرگ ترین ، متنوع ترین و دقیق ترین عنوان جهان آزاد را تا به امروز ساخته است.

ویژگی های نسخه ی Limited Edition راهنمایی قدم به قدم بازی GTA V که در ۴۳۲ صفحه می باشد و قیمت آن هم ۱۹٫۹ پوند خواهد بود :

گالینگور کلکسیونی راهنمایی قدم به قدم بازی

لیتوگرافی انحصاری و رسمی از تصاویر هنری Grand Theft Auto V

مجموعه ای از تصاویر Grand Theft Auto V

به علاوه تمامی راهنمایی و تاکتیک هایی که در نسخه ی عادی راهنمایی قدم بازی وجود دارد در نسخه ی Limited Edition هم است.

Rockstar با GTA V وعده داده است که نفشه  آن پنج برابر بزرگ تر از Red Dead Redemption و به اندازه ی ترکیب نقشه های بازی های Grand Theft Auto: San Andreas, GTA IV و RDR می باشد. بیشترین حق انتخاب برای وسایل نقلیه را در این بازی خواهید داشت و یک دوجین سلاح نیز در بازی گنجانده شده است. رودخانه ها، دریاچه ها، کوه ها، پایگاه های نظامی، زمین های کشاورزی، شهر، بیابان ها و اقیانوس ها از همان آغاز بازی وعده داده شده که برایتان باز خواهند بود. صد ها ماموریت جانبی و فعالیت هم اعم از کسب و کار در بازی وجود دارد که باعث می شود هیچ وقت در GTA V بیکار نباشید.

Grand Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ( ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ) برای دو کنسول Xbox 360,  PS3 عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 − یازده =