خانه / اخبار / راکستار پاسخ میدهد: آیا کدهای تقلب در GTA V وجود دارد؟

راکستار پاسخ میدهد: آیا کدهای تقلب در GTA V وجود دارد؟

یکی از ویژگی های جالبی که همیشه در سری GTA وحود داشته کدهای تقلب بوده اند که با فعال کردن آن ها شما می توانید موارد مانند سلامتی بی نهایت ، بدون پلیس ، اسلحه ، وسایل نقلیه عجیب و غریب و غیره را به دست آورید. اما آیا در GTA V هم همچنان کدهای تقلب وجود دارند ؟ در این مورد Rockstar Games سرانجام پاسخ داده است که آیا کدهای تقلب در GTAV وجود خواهند داشت یا خیر .

gta-v-gameplay01

به تازگی کاربری در سایت GTA5Cheats از استدیوی Rockstar Games سوالی پرسیده که آیا کدهای تقلب در GTA V به مانند قسمت های گذشته وجود خواهند داشت یا خیر ؟ که این استدیو پاسخ داده است :

در حالی که در بازی های گذشته ی سری Grand Theft Auto همیشه کدهای تقلب هم وجود داشت ولی ما نمی خواهیم هرگونه اطلاعاتی در مورد این که آیا کدهای تقلب در GTA V وحود دارد را نشان بدهیم. فراتر از آن ، همان طور که شما در حال حاضر ممکن است این را بدانید ، ما اغلب می خواهیم که برخی از جزییات مخفی بازی محفوظ بماند تا زمانی که شما این بازی را تجربه می کنید خودتان به کشف این موارد مخفی بپرازید. برای این که آخرین اخبار رسمی از GTAV را بدانید با ادامه ی اخباری که Rockstar در این تابستان اعلام خواهد کرد همراه باشید.

با این پاسخ رسمی بالا ، می توان فهمید که استدیوی Rockstar Games حضور کدهای تقلب را در GTA V نه تایید کرده و نه تکذیب. ولی به احتمال زیاد بعید است که Rockstar Games کدهای تقلب را که محبوبیت زیادی بین گیمرهای این سری دارد از GTA V حذف کند و به احتمال بسیار زیاد کدهای تقلب همچنان در GTA V وجود خواهند داشت.

برخلاف بازی های قبلی این سری دنیای جی تی ای وی بزرگتر از دنیای وایس سیتی و سن آندریاس  است و GTA V دارای کوه جنگل دریا و غیره می باشد. همچنین در داستان این بازی گفته شده است که کنترل سه شخصیت را بر عهده دارید که اسم این سه تا (مایکل و ترور و فرانکلین ) است و در حال مرحله بازی کردن نیز می توان  شخصیت ها را با هم عوض کرد.

بازی Grant Theft Auto V در تاریخ ۱۷ سپتامبر ( ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۲ ) برای کنسول های Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

18 − سیزده =