خانه / اخبار / راکستار : GTA V به مانند یک بازی نسل بعدی است

راکستار : GTA V به مانند یک بازی نسل بعدی است

با این که راک استار Grand Theft Auto 5 را به هیچ وجه برای کنسول های نسل بعدی PlayStation 4 یا Xbox One تایید نکرده، ولی این بدان معنا نیست که این بازی در مقایسه یا عناوین پر زرق و برق نسل بعدی کم خواهد آورد و در حقیقت شما احساس یک بازی نسل بعدی را با این عنوان خواهید داشت. چرا که راک استار چنین چیزی را باور دارد و پیشرفت های گرافیکی GTA V را شگفت انگیز دانسته است.

 راکستار : GTA V به مانند یک بازی نسل بعدی است

فیل هوکر مدیر فنی Rockstar North در گفتگویی با سایت ign در این مورد اعلام کرده است :

GTA 5 حتی از انتظاراتی که ما داشته ایم هم پیشی گرفته و با پیشرفت های قابل توجهی در بخش گیم پلی و گرافیک نسبت به GTA 4 ساخته شده است.

هنگامی که کار ساخت بازی را شروع کردیم، می دانستیم که دامنه GTA 5 عظیم و فوق العاده بلندپروازانه می باشد. خوشبختانه با تکمیل GTA 4، ما به تیمی دست یافتیم که در حال حاضر با سخت افزارها بسیار آشنا بودند.

هر جنبه ای از بازی در بخش گیم پلی، بهتر و غنی تر شده است و روان تر می باشد. ما می دانستیم که انتشار بازی برای پلتفرم هایی که قبلا هم بر روی آن کار کرده بودیم، بدان معنا است که می توانیم از این کنسول ها موارد بیشتری استخراج کنیم و تا جایی که ممکن است بازی را فوق العاده بسازیم.

در پایان ما متوجه شدیم که این بازی از انتظارات ما پیشی گرفته و من فکر می کنم که در هنگام ساخت بازی، هر کس که بر روی این بازی کار می کرده، از بهبود گرافیک، مکانیک های جدید، هوش مصنوعی بالا و یا دامنه ی گسترده ی ماموریت ها شگفت زده شده است.

امیداریم که گیمرها، همه این پیشرفت ها را برای یک بار هم که شده در بازی ببینند و در مقایسه با GTA IV، این بازی قطعا احساس یک عنوان نسل بعدی را برای ما دارد.

البته هنوز روشن نیست که آیا GTA 5 برای نسل بعدی ساخته می شود یا خیر. مدتی پیش Leslie Benzies تهیه کننده بازی اعلام کرده بود که راک استار ابتدا نسخه نسل فعلی را مد نظر دارد و پس از آن منتظر می ماند که ببیند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

GTA 5 در تاریخ ۲۶ شهریور برای دو کنسول Xbox 360 و PlayStation 3 عرضه خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × سه =