خانه / اخبار / روز و شب و تغییرات آب هوا بر گیم پلی بازی Drive Club موثر است

روز و شب و تغییرات آب هوا بر گیم پلی بازی Drive Club موثر است

روز و شب و تغییرات آب هوا بر گیم پلی بازی Drive Club موثر است

یکی از عناوین لانچ کنسول نسل هشتمی Sony Drive Club میباشد که بسیاری بر موفقیت این بازی امیدوارند.حال سه تن از سازندگان این عنوان در مصاحبه ای که با مجله ی PlayStationer داشتند اطلاعاتی جدید از این عنوان را داده اند.در ادامه میتوانید توضیحات تکمیلی را مشاهده نمایید.

 

ما بازی ای به مانند Burnout نمیسازیم. ولی ماشینها در بازی صدمه میبینند و تغییر شکل میدهند پس شما میتوانید ماشینی که میلیونها پولش است را نابود کنید.

همچنین در مورد تغییر آب و هوا در بازی و تاثیر آن بر گیم پلی بازی نیز پرسیده شد که جواب دادند:

اگر تغییر آب و هوا در بازی قرار بگیرد حتما در بازی تاثیر خواهد داشت.هیچ چیز غیر ممکن نیست.این بازی ای که شما قرار است بر روی PS4 تجربه کنید بازی ای نیست که یک سال پیش آن را مشاهده کردید .این بازی بسیار پیشرفته است و ما همچنان در حال اضافه کردن چیزهای جدید به این بازی هستیم.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هفت − 2 =