خانه / تصاویر بازی های جدید / زامبی های PopCap نمایشگاه کمیک کان را تسخیر کردند+ تصویر از مجسمه های زیبا

زامبی های PopCap نمایشگاه کمیک کان را تسخیر کردند+ تصویر از مجسمه های زیبا

استودیوی PopCap سازنده ی بازی Plants Vs. Zombies با حضورش در نمایشگاه کمیک کان ( Comic-Con ) امسال نه تنها برای طرفداران خود هدیه ای جالب توجه آورده بلکه برای زامبی دوستان هم این هدیه دوست داشتنی می باشد . لازم به ذکر است که این هدیه ی تقریبا پولی برای که برای یک کار خیر در نظر گرفته شده ، عروسک هایی از زامبی های مختلف می باشد .

این مجسمه ها توسط کارکنان PopCap و گروهی از هنرمندان از شرکت های دیگر ( همانند DICE , BioWare وDouble Fine ) ساخته شده و فعلا در نمایشگاه برای بازدید عموم قرار گرفته است . در تاریخ ۲۲ ژوئیه این مجسمه های ( فیگور ها ) دوست داشتنی برای فروش قرار می گیرند و پول آن ها در کارهای خیریه مصرف می شود .

در ادامه می توانید این مجسمه های زیبا و جذاب را مشاهده کنید :

زامبی های PopCap نمایشگاه کمیک کان را تسخیر کردند!

زامبی های PopCap نمایشگاه کمیک کان را تسخیر کردند!

mckay_front03

mckay_front04

mckay_front05

mckay_front06

mckay_front09

mckay_front010

mckay_front011

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 × 3 =