خانه / اخبار / سازندگان Forza Horizon بر روی یک بازی با موضوع ریسینگ کار می کنند

سازندگان Forza Horizon بر روی یک بازی با موضوع ریسینگ کار می کنند

پایگاه بازی ایرانیان: به تازگی سازنده ی عنوان Forza Horizon یعنی استودیوی PlayGround Games اقدام به انتشار آگهی در خصوص جذب نیروهای کارکشته ی انسانی به منظور کار بر روی یک عنوان ریسینگ کرده است که از عقیده ی اعضای تشکیل دهنده ی این استودیو بریتانیایی،آنان در حال ساخت و توسعه ی یک عنوان که دارای جلوه های بصری خیره کننده می باشد،هستند.

سازندگان Forza Horizon بر روی یک بازی با موضوع ریسینگ کار می کند

استودیوی بریتانایی PlayGround Games که در سال ۲۰۱۲ میلادی عنوان Forza Horizon را به صورت انحصاری بر روی کنسول Xbox 360 توسعه داد،در تازه ترین فعالیت ها اقدام به انتشار تعدادی آگهی در بخش مشاغل وب سایت خود کرده است که این اطلاعات بدان معناست این استودیو درحال ساخت و توسعه ی یک عنوان ریسینگ بوده و این عنوان که توانسته از سوی اعضای این استودیو لقب “پیشرو در سبک مسابقه ای و جلوه های بصری خیره کننده” را اذعان خود کند،برای اواخر سال آینده ی میلادی یعنی سال ۲۰۱۴ برنامه ریزی شده،که همچنین در آگهی های منتشر شده توسط استودیو PGG ذکر شده است:

*مهندس رندرینگ*

کارکردن در سطح ارشد یک تیم از مهندسان رندرینگ،شما مسئول برش اجرای تکنیک های رندریگ می باشید که مهندسان با دانش عمیق از کنسول های نسل حال حاضر،ایده های خوبی را کسب کرده اند.شما در واقع در بخش تکنولوژی و نوآوری به منظور نمایش خیره کننده ی صحنه های بصری به ایفای نقش خواهید پرداخت.

همچنین در یکی دیگر از این آگهی ها آمده است:

*طراحش ارشد بازی*

این فرصتی برای پیوستن به یک تیم بسیار باتجربه در مراحل اولیه ی توسعه و کمک به تعریف چشم انداز برای یک بازی در سبک پیشرو ریسینگ،می باشد.

از آنجا که استودیو Turn10 ساخت عنوان Forza Motorsport 5 را بر روی کنسول Xbox One بر عهده دارد،ظاهرا استودیو PlayGround Games در حال کار بر روی نسخه ی دوم عنوان Horizon می باشد،عنوان “جهان بازی” که توانست انتظارات را تا حد زیادی برآورده کند.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

نه + 15 =