خانه / کنسول های بازی / افزایش سرعت CPU کنسول Xbox One

افزایش سرعت CPU کنسول Xbox One

یوسف مهدی، رئیس بازاریابی مایکروسافت رسما تایید کرد که بعد از افزایش GPU کنسول xbox one، حال سرعت CPU یا پردازنده ی این کنسول نیز بهبود یافته و با این حساب Xbox One در حال حاضر در مراحل تولید کامل به سر می برد.

 افزایش سرعت CPU کنسول Xbox One

با گذشت یک ماه پس از اعلام افزایش سرعت GPU، حال این بار در طی سخنرانی در کنفرانس Citi Global Technology، یوسف مهدی اظهار داشته است که پردازنده ی xbox one از ۱٫۶ گیگاهرتز به ۱٫۷۵ گیگاهرتز افزایش یافته است.

این کنسول در حال حاضر در مراحل نهایی به سر می برد و کاملا برای انتشار در ماه نوامبر آماده می باشد. با این حال مهدی هنوز هم تاریخ انتشار دقیق xbox one را فاش نکرده است. ولی بر طبق اعلام او این سیستم واقعا به سمت درخششی خوب در حال حرکت است.

مهدی در این مورد می گوید :

این بزرگ ترین راه اندازی برای xbox one خواهد بود که ما تاکنون انجام داده ایم.

سونی در حال حاضر سرعت CPU کنسول ps4 را اعلام نکرده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × سه =