خانه / اخبار / سونی از لیک شدن GTA V عذر خواهی می کند ، راک استار بسیار متاسف است

سونی از لیک شدن GTA V عذر خواهی می کند ، راک استار بسیار متاسف است

GTA V

در این چند روز گذشته،بحث اصلی محافل خبری بر سر لیک شدن عنوان GTA V در شبکه ی Ps Store می باشد.همانطور که دیروز نیز مشاهده کردید،راک استار اعلام کرد که این عنوان به دست سود جویان از طریق شبکه ی آنلاین پلی استیشن منتشر شده است و پس از آن این اطلاعات سریعا پاک شد.در ادامه می توانید قسمت هایی از صحبتهای راک استار،در رابطه با این عمل مشاهده نمایید.

اما سونی نیز از طرفداران عذر خواهی کرده و تایید کرده است که این عنوان به دست سودجویان از این طریق منتشر شده است.اما کمپانی محبوب راک استار اعلام کرده است که:

متاسفانه،برخی از شخصیت های سودجو این عنوان را از طریق Ps Store در اروپا برای دانلود قرار داده بودند.با این کار،برخی از محتویات مهم بازی لو رفت که ما صمیمانه از شما عذر خواهی می کنیم.

ما این عنوان را از روی Ps Store برداشتیم و از همینجا و بار دیگر از طرفداران GTA عذر خواهی می کنیم و بسیار متاسف هستیم.GTA یکی از برترین عناوین بازی های رایانه ای است و ما به دنبال بزرگترین لانچ تاریخ بازی های ویدیویی هستیم.

راک استار اعلام کرده است که با سودجویان به شدت برخورد خواهد کرد و از طرفداران به خاطر درک کردن و حمایت از آنها بسیار سپاس گزارند.

دیگر مدت زیادی تا تاریخ انتشار این عنوان نمانده است و تا ۲۲ روز دیگر دارندگان کنسول های Xbox 360 و Ps3 می توانند دست خود را  بر روی این عنوان بسیار محبوب بگذارند.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

۲ نظر ها

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

پانزده − چهارده =